Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncu Ece Hakim, çocuk denilecek yaşlarda oyunculuk dünyasında yer almaya başlayan ve üstün başarı gösteren bir kişidir. Ece Hakim 1998 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. Oyunculuk yeteneklerinin keşfedilmesi üzerine ailesi tarafından oyuncu olması için yönlendirildi ve bu sayede bu günkü popülerliğini yakalamayı başardı. İlk olarak Anlat İstanbul adlı projede rol aldıktan sonra daha birçok projede rol almaya devam etmiştir.

Ece Hakim, 2004 yılında Anlat İstanbul adlı projede rol aldıktan sonra ülkemizin en sevilen ve en genç oyuncularından birisi haline gelmiştir. Günümüzde Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Gamze karakterine hayat vermektedir. Yaşının henüz çok küçük olmasına rağmen oyunculuk alanındaki başarısı elbette takdire şayandır.

1,68 boyunda ve 50 kilo ağırlığında olan Ece Hakim, gelecek vadeden oyuncular arasında yer almaktadır. Kendisinin mesleki alandaki başarısını ilerletmek adına oyunculuk üzerine çeşitli kuruluşlarda eğitim almaya devam ettiği bilinmektedir.

Umutsuz Ev Kadınları, Candan Öte, İyi ki Varsın, Yağmur Zamanı ve Anlat İstanbul adlı projelerde rol almış olan oyuncu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için facebook.com/EceHakimFan sayfasını takip edebilirsiniz. İlgili sayfa Ece Hakim Hanımefendinin hayranları tarafından oluşturulmuştur.

sponsorlu bağlantılar

11 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler