Sponsorlu Bağlantılar

Ece Hakim Kimdir Biyografisi

Oyuncu Ece Hakim, çocuk denilecek yaşlarda oyunculuk dünyasında yer almaya başlayan ve üstün başarı gösteren bir kişidir. Ece Hakim 1998 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. Oyunculuk yeteneklerinin keşfedilmesi üzerine ailesi tarafından oyuncu olması için yönlendirildi ve bu sayede bu günkü popülerliğini yakalamayı başardı. İlk olarak Anlat İstanbul adlı projede rol aldıktan sonra daha birçok projede rol almaya devam etmiştir.

sponsorlu bağlantılar

Ece Hakim, 2004 yılında Anlat İstanbul adlı projede rol aldıktan sonra ülkemizin en sevilen ve en genç oyuncularından birisi haline gelmiştir. Günümüzde Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Gamze karakterine hayat vermektedir. Yaşının henüz çok küçük olmasına rağmen oyunculuk alanındaki başarısı elbette takdire şayandır.

1,68 boyunda ve 50 kilo ağırlığında olan Ece Hakim, gelecek vadeden oyuncular arasında yer almaktadır. Kendisinin mesleki alandaki başarısını ilerletmek adına oyunculuk üzerine çeşitli kuruluşlarda eğitim almaya devam ettiği bilinmektedir.

Umutsuz Ev Kadınları, Candan Öte, İyi ki Varsın, Yağmur Zamanı ve Anlat İstanbul adlı projelerde rol almış olan oyuncu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için facebook.com/EceHakimFan sayfasını takip edebilirsiniz. İlgili sayfa Ece Hakim Hanımefendinin hayranları tarafından oluşturulmuştur.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Biyografi

3 Yorum Yapılmış.

  1. SİNE-M MURAT diyor ki:

    Slm bende forumunuza yeni üye oldum: inş bilgi paylaşımında faydalı olurum herkeze merhaba.

  2. UĞUR İZGÜ diyor ki:

    Allah affeder, çünkü kulusun. Ama ben affetmem, aklında bulunsun…

  3. kubilay kara diyor ki:

    Ece hakim gerçekten çok başarılı. Azea akın ile bir dizide oynamıştı sanırım. Yağmur zamanında naz elmas karakteriydi sanırım.

10 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc