Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal paylaşım sitelerinin devi niteliğinde olan Facebook bünyesine her geçen gün yeni kullanıcıları dahil etmektedir. Facebook üye olmak için mail adresi yani e-posta adresi gerektiğinden dolayı e-posta olmadan Facebook hesabının açılıp açılmayacağı merak edilmektedir. Ayrıca bazı kişiler MSN olmadan Facebook açma gibi konuları da bizlere sormaktadır. İnternet ile yeni tanışmış olan kişiler bu konu hakkında bilgi sahibi olmadıklarından ötürü, mail adresi olmadan Facebook açılır mı konusunda sizleri aydınlatacağız.

Facebook ortamında kayıt esnasında mail adresinin istenmesinin en önemli nedeni kullanıcıların güvenliğini sağlamaktır. Yani amaç hiçbir şekilde sizlerin işlerinizi zorlaştırmak değildir. Bu nedenden dolayı sitem içerisinde olanlarınız varsa bu sitemlerinin yersiz olduğunu bilmelerinde fayda var.

Soru: E posta olmadan Facebook açılır mı? E posta adresim yok ve e posta adresi de almayı düşünmüyorum. E posta temin etmek beni tedirgin ediyor. Fakat e posta adresim olmadan Facebook hesabı açmak istiyorum. E posta adresi olmadan face açılır mı? Böyle bir şeyin yapıldığını duydum mail posta olmadan Facebook açılımı ile ilgili bilgi verirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Cevap: Sayın takipçimiz, günümüz şartlarında internet aleminde yapılan tüm aboneliklerin neredeyse hepsinde e posta adresi istenmektedir. Facebook sayfası edinebilmeniz için e posta adresine sahip olmanız gerekmektedir. E posta adresi edinmek için Hotmail.com adresini kullanabilirsiniz. Eğer Facebookta takılmak ve sayfa oluşturmak istiyorsanız e posta edinmeniz zorunludur. Aksi taktirde kendinize özel bir Facebook sayfası oluşturabilmeniz mümkün değildir. Hesabınızın çalınması halinde tüm bilgiler mail adresinize gönderilir. Bu yüzden mutlaka sürekli olarak kullandığınız bir mail adresi ile sisteme üye olun.

Zaman içerisinde Facebook hesabı açmak için yeni şeyler ortaya koyulacaktır. Sizlere yeni bir gelişme olması durumunda bilgi vermeye devam edeceğiz ancak an itibariyle Facebook hesabı açmak için bunların gerekli olduğunu belirtmek isteriz. Hotmail açma konusunda bilginiz yoksa Hotmail kaydol bağlantısında yer alan konuyu incelemenizi tavsiye ederiz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler