Sponsorlu Bağlantılar

E Posta Olmadan Facebook Açma

Sosyal paylaşım sitelerinin devi niteliğinde olan Facebook bünyesine her geçen gün yeni kullanıcıları dahil etmektedir. Facebook üye olmak için mail adresi yani e-posta adresi gerektiğinden dolayı e-posta olmadan Facebook hesabının açılıp açılmayacağı merak edilmektedir.

sponsorlu bağlantılar

Facebook ortamında kayıt esnasında mail adresinin istenmesinin en önemli nedeni kullanıcıların güvenliğini sağlamaktır. Yani amaç hiçbir şekilde sizlerin işlerinizi zorlaştırmak değildir. Bu nedenden dolayı sitem içerisinde olanlarınız varsa bu sitemlerinin yersiz olduğunu bilmelerinde fayda var.

Soru: E posta olmadan Facebook açılır mı? E posta adresim yok ve e posta adresi de almayı düşünmüyorum. E posta temin etmek beni tedirgin ediyor. Fakat e posta adresim olmadan Facebook hesabı açmak istiyorum. E posta adresi olmadan face açılır mı? Böyle bir şeyin yapıldığını duydum mail posta olmadan Facebook açılımı ile ilgili bilgi verirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Cevap: Sayın takipçimiz, günümüz şartlarında internet aleminde yapılan tüm aboneliklerin neredeyse hepsinde e posta adresi istenmektedir. Facebook sayfası edinebilmeniz için e posta adresine sahip olmanız gerekmektedir. E posta adresi edinmek için Hotmail.com adresini kullanabilirsiniz. Eğer Facebookta takılmak ve sayfa oluşturmak istiyorsanız e posta edinmeniz zorunludur. Aksi taktirde kendinize özel bir Facebook sayfası oluşturabilmeniz mümkün değildir. Hesabınızın çalınması halinde tüm bilgiler mail adresinize gönderilir. Bu yüzden mutlaka sürekli olarak kullandığınız bir mail adresi ile sisteme üye olun.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

11 Yorum Yapılmış.

 1. furka metin kya diyor ki:

  bence acilmaz

 2. edibe diyor ki:

  aynen e postasız face kurulsaa oh ne ala memleket geçeceksin sen onları haaa

 3. Muhammed diyor ki:

  ya lütfen açılsın 6 aydan beri deniyom açılmıyo ya

 4. mira diyor ki:

  e-posta olmadan facebook açma ols agerçekten çok iyi olur. Mail açmayı hiç sevmiyorum. Bence en kısa zaman içerisinde sadece kullanıcı adı kullanılarak hesap açılmasına imkan verilmeli.

  • admin diyor ki:

   Bahsettiğiniz gibi bir işlem yapılması durumunda fake hespa sayısında bir hayli artış olacaktır. Fake hesaplarının önüne geçmek adına bahsettiğiniz hususa benzer nitelik oluşturacak çalışmalar yapılabilir. Örneğin alınan rumuzlar için telefon onayı istenebilir. Bu durum için yetkililere öneri mesajı atmanız faydalı olacaktır.

 5. ayten diyor ki:

  Boş işler bunlar. mutlaka e-posta almanız lazım. e-posta adresiniz olmadan açamazsınız.

 6. HULKİ BALKIN diyor ki:

  Aşık olamayan adem benzer yemişsiz ağaca.

 7. HAŞMET AYŞEGÜL diyor ki:

  Bekleme yapmayın! Aşk’ını alan acı’ya doğru ilerlesin.

 8. dilan demir diyor ki:

  burada çok eğleneceğiz

 9. yücel can diyor ki:

  kediiler

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc