Sponsorlu Bağlantılar

Pasaport harcı alan bankalar, pasaport çıkarmak için işlem sürecine geçmiş olan kişilerin harç ve defter bedellerini nereye yatıracaklarını bilmemelerinden dolayı merak edilmektedir. Sizlerinde bildiğiniz gibi eskiden pasaport çıkarmak gerçekten zordu ancak sistem geliştirildiğinden dolayı kısa süre içerisinde pasaportlarınızı çıkarabilirsiniz. Defter ve harç bedellerini nereye yatıracağınız hakkında bilginiz yoksa sayfamızdan bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere e-pasaport defter ve harç için belirli bir meblağın ödenmesi gerekmektedir. E-PASAPORT defter ve harç bedellerinin nereye yatırılacağına dair detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. 01.06.2010 tarihinden itibaren e-pasaport Defter Bedelleri T.C. Ziraat Bankası şubelerine “pasaport defter bedeli” adı altında yatırılmaktadır.

Başka bankalar ile çalışmak isteyen kişiler harç bedellerini Akbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Alternatif Bank, Anadolubank, Bank Asya, Citibank, Denizbank, Eurobank, Tekfen, Finansbank, Fortisbank, Garanti Bankası, HSBC Bank, ING Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Şekerbank, T.C. Ziraat Bankası, Tekstilbank, TurkishBank, Turkland Bank, Türk Ekonomi, Bankası (TEB),Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye Halk Bankası, Türkiye İş Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Yapı ve Kredi Bankası gibi bankaları da kullanarak yatırabilirler.

E-Pasaport defter ve harç bedelleri nereye yatırılır konusunda sizlere aktaracaklarımı bu şekilde. Harç ve defter bedellerinin yatırılması ile alakalı güncel bir gelişme olması durumunda sizleri bu konudan haberdar etmeye çalışacağız.

sponsorlu bağlantılar

11 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler