Sponsorlu Bağlantılar

Hamile olan bayanlar bedenlerini zorlayacak herhangi bir eylemde bulundukları zaman düşük yapma tehlikesi ile karşılaşırlar. Özellikle uzun zamandan beri hamile kalmayı arzulayan bayanlar düşük yapmayı bir kâbus olarak gördüğünden düşük yapma tehlikesi ne zaman ortadan kalkar diye merak etmek nedir. Bu nedenden dolayı sizlere düşük tehlikesi ne zaman geçer konusunda bilgi vereceğiz.

Soru: Düşük yapma tehlikesi ne zaman ortadan kalkar? Bu 5. Ye hamile kalışım. İlk 4 hamileliğim düşüklü noktalandı. Doktor yerimden dahi kalkmamam gerektiğini söyledi. Şuanda gebeliğim 3. Ayına girmiş bulunmakta. Aşırı şekilde dikkatli davranmaya çalışıyorum. Gebelikte düşük tehlikesinin ne zaman ortadan kalktığı hakkında bilgi almak istiyorum. Şimdiden bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

Cevap: Sayın takipçimiz öncelikle sağlıklı bir şekilde evladınızı dünyaya getirmenizi temenni ederiz. Düşük yapma tehlikesi 4 ay sonuna kadar dürmektedir. Ancak bu kişiden kişiye göre de değişmektedir. 4 ay tabiri bir genelleme olarak alınmıştır. Bu durumdan ötürü 2 haftada bir doktor kontrolünden geçmenizde fayda var. Doktorunuz sizi eğer bir sıkıntınız yoksa 4. Ay sonunda daha rahat takılmanız konusunda bilgilendirecektir.

Bebek sahibi olmayı gerçekten istiyorsanız sürekli olarak bebeğinizin sağlığını incelemek adına bir doktora muayene olun. Bu sayede sağlıklı bir gebelik süreci geçirebilirsiniz. Ayrıca düşük yapma riskini ortadan kaldırmak için doktorunuzun vereceği tavsiyelere harfiyen uymanızda fayda var.

sponsorlu bağlantılar

19 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler