Sponsorlu Bağlantılar

Doktor Ayça Kaya muayene ücreti, Dr. Ayça Kaya iletişim bilgileri ve Dr. Ayça Kaya nerede çalışıyor konusunda makalemizden bilgi edinebilirsiniz. İç hastalıkları konusunda uzman olan doktorumuz Dr. Ayça Kaya’yı sizler için araştırdık. Alanında büyük başarılar imza atmış olan Dr. Ayça Kaya birçok hastanın ilk tercih etmiş olduğu doktorlardan birisidir.

Dr. Ayça Kaya Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümü mezunu olup, ilgili bölümden mezun olduktan sonra Haydar Paşa Numune hastanesinde iç hastalıkları alanında ihtisas yapmış ve bu alanda uzmanlaşmıştır.

Dr. Ayça Kaya Muayene Ücreti Ne Kadar İletişim

Ülkemizde kilo vermekte zorluk çeken birçok kişiye yardımcı olan Dr. Ayça Kaya obezite sorunlarını ortadan kaldıran isimlerden birisidir. İlaçla zayıflamanın mümkün olmadığını defalarca dile getiren Dr. Ayça Kaya İstanbul Bağdat caddesinde bulunan muayenehanesinde hizmet vermektedir. Muayene ücretlerinin ne kadar olduğunu vereceğimiz iletişim bilgilerini kullanarak muayene detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Dr. Ayça Kaya İletişim Bilgileri

Muayenehane: Bağdat Cad. No:185 Camat Apt. D:1 Çiftehavuzlar / İstanbul

Tel: 0216 385 55 34
E-mail: ayca@aycakaya.com

Doktor Ayça Kaya muayene ücreti, Dr. Ayça Kaya iletişim bilgileri ve Dr. Ayça Kaya nerede çalışıyor konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

4 Yorum Yapılmış.

 1. büşra diyor ki:

  Ayca ablacım bn büsra bnim annem 140kilo gizli şeker ve tansiyon hastası midesi rahatsız annem birtürlü kilo veremio maddi durumumuz yok bn annem icin cok uzuluyorum bikerecik olsun anneme yardım et lütfen lütfen😢😢😢😢😂😢😂😡😡

 2. Ayşegül diyor ki:

  Ayca hanim benim çok sevdiğim bir yengem var Yozgat’ta yaşıyor 137 kilo şeker hastası tansiyon hastası durumu iyi olmadığı için size gelemiyor mide ameliyatı olmak istiyor ama kortu için olmaması gerektiğini söyledim zaten durumda yok bize yardımcı olursanız çok mutlu olacagim şimdiden teşekkür ederim

 3. Ebru Demir diyor ki:

  Merhaba Ayça Hnm yeni doğum yaptım baya bi kilom kaldı size gelmek istiyorum muayene ücretini öğrenebilir miyim

 4. Müzeyyen yiğit diyor ki:

  Şeker hastası annemi fazla kilolarından dolayı tedavi ettirip zayıflatmak için desteginizi almak istiyorum

10 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler