Sponsorlu Bağlantılar

Dostluk Sözleri, Arkadaşlık sözleri ve dostluk üzerine özlü sözler konulu makalemize hoş geldiniz. Herkes arkadaş olur ancak herkes dost olamaz. Öncelikle bunu belirtmekte fayda var. Bu yazı dizimizde siz değerli takipçilerimizle dostluk üzerine kelimelere dökülmüş olan en güzel sözleri ve yazıları bir araya getirdik. Sizlerde dostluk ve arkadaşlığa önem veren birisiyseniz ilgili makalemizden dostluk ve arkadaşlık üzerine söylemiş olan özlü sözler ve yazılar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yaşamış olduğunuz dostlukların bir ömür sürmesini temenni ederiz.

Dostluk Ve Arkadaşlık Üzerine Özlü Sözler Yazılar

• Önümden gitme seni belki izleyemeyebilirim, mümkünse arkamdan da yürüme sana doğru yolu gösteremeyebilirim. Her zaman yanımda yürü başımıza ne gelecekse birlikte mücadele edelim. Dost dediğin böyle olmalı.

• Dostunun kusurlarını asla başkalarının yanında söyleme, konuştuğunuz zamanlar yanınızda yabancılar varsa dostunu her zaman övücü cümleler kullan.

• Düşmanına borç verirsen eğer onu kazanırsın ancak dostuna borç verirsen onu kaybedersin. Hiçbir zaman arkadaşlıklarınız arasına maddiyatı sokmamalısınız.

• Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Seçeceğiniz arkadaşlıklar geleceğinize ışık tutacak türden olsun.

• Arkadaşların hata yaptığı zaman onları bağışla ancak sen bir hata yaparsan kendini asla bağışlama.

• Tatlı dil her kapıyı açan sihirli bir anahtardır. Arkadaşlarınıza tatlı dille yaklaşırsanız bir ömür mutlu olursunuz.

Arkadaşlık sözleri

Dostluk Sözleri

Sizlerde güzel olduğunu düşündüğünüz web sayfamızda yer alan arkadaşlık hakkındaki yazılarınızı yorum yap kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler