Sponsorlu Bağlantılar

Dr. Aytuğ Kolankaya Kimdir Vikipedi

Aytuğ Kolankaya vikipedi, kaç yaşında, kimdir, Aytuğ Kolankaya hayatı ve Aytuğ Kolankaya biyografi bilgileri ünlü doktorun doktorum programını sunması ve bu programı yakındantakip eden izleyicilerin Aytuğ Bey hakkında bilgi istemesi üzerine hazırlanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Dr. Aytuğ Kolankaya tüp bebek konusunda yapmış olduğu çalışmalar ile tanınan bir isimdir. Yıllardan beri evlat sahibi olamayan ailelerin yüzlerini güldüren Aytuğ Beye yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz. Makelemizin devamından ünlü doktor hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca doktorumuz hakkında sizlere bildiklerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Aytuğ Kolankaya Kimdir?

Aytuğ Kolankaya 1963 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. Lise eğitimini Robert Kolej’de tamamlayan Op. Dr. Aytuğ Kolankaya, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nin ardından ihtisasını Viyana Üniversitesi’nde kadın doğum alanında tamamladı. Yeditepe Üniversitesi’nde Sosyal Antropoloji dalında doktora yapan Kolankaya, üremeye yardımcı tekniklerde 5000’den fazla uygulama, riskli gebeliklerde tanı gibi konularda sertifikasyona sahiptir. Halen Medical Park Göztepe Hastanesi İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi’nde görev yapmaktadır.

Adres: Medical Park Göztepe Hastanesi E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No:17 Merdivenköy Kadıköy İstanbul
İrtibat no: 0216 468 44 30-31
Web: tupbebekdogum.com

Aytuğ Kolankaya Resimleri

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Biyografi, Yazılar

6 Yorum Yapılmış.

 1. PARS UĞUR diyor ki:

  Durup dururken, alakasız bir zamanda arayan eski sevgililer ikiye ayrılır: Canı çekenler ve acı çekenler.güzel sözler

 2. ERTUNGA DEVRAN diyor ki:

  Neye ihtiyacınız olduğu ne kadar zengin olduğunuzu gösterir.

 3. KIVILCIM ŞENER diyor ki:

  Aşk sevmesini bilen için vardır ve karşılıksızdır. “Ne kadar seversen o kadar severim” gibi düşünmek aşk değil, tüccarlıktır!

 4. tenzile bülbül diyor ki:

  aytuğ bey saygilar ilk dogumdan sonra sol darafımda devamlı ağrılar başladı bebeğim doğdukdan sonra ilk 6 ay sonra devam etdi doktara gitdiğimde dahlilerde sorun yok dedi sezeryen doğum yapan kadınlarda karnında enfeksiyon ollabilir dedi ilginiz icin teşekkür ederim başarılar

 5. mısra kulaksız diyor ki:

  Aytuğ bey yakın takipçinizim ve çok başarılısınız. Evimizde sizi izlemeyen bir kişi bile yok. Bize vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

 6. güldane diyor ki:

  dr bey ben 6 senelik evliyim 2 tane düşügüm oldu ilkine kromozonlardan dediler aşılamada yapıldı tutmadı şimdi tekrar aşılama yada tüp bebek diyor ama ben istemiyorum normal yoldan gebe kalıyorum ama durmuyor rahim duvarımda incelme varmış estrofem kullandım ama doktorum bana neden düştügünü söylemiyor sorun yok diyor ne yapmam gerek şimdiden saolun

10 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc