Sponsorlu Bağlantılar

Doğum günleri insanların en çok hatırlanmak istedikleri günlerin başında yer almaktadır. Nasıl ki sizler doğum gününüz geldiği zaman yakınlarınızın sizi arayıp bu özel günü kutlamasını arzuluyorsanız aynı şekilde yakınlarınızın doğum günü geldiğinde onlarda sizin onları aramanızı beklemektedir.

Sevdiklerinizi doğum günlerinde hatırladığınızı göstermeniz için paylaşabileceğiniz en güzel doğum günü sözlerini sizler için araştırıp bir araya getirdik. Ayrıca web sayfamızdan resimli doğum günü sözlerine de ulaşabilirsiniz. Sizlerinde kendinize ait olan doğum günü sözleriniz varsa bizlerle yorum yap kısmından paylaşabilirsiniz.

Doğum Günü Sözleri

– Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.

– Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.

– Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun.

– Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

– Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

Resimli Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları

Doğum günü mesajlarıÖmrünüz boyunca her zaman doğum gününüzü hatırlayıp kutlayan insanların olmasını temenni ederiz. Sizlerde güzel olduğunu düşündüğünüz doğum günü mesajlarını bizlerle paylaşarak takipçilerimize yeni seçecekler sunabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

14 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler