Sponsorlu Bağlantılar

Abonelik iptali en çok doğalgaz aboneliklerinde yaşanmaktadır. Bu yüzden birçok kişi doğalgaz kapatmak için gerekli evraklar hakkında bilgi istemektedir. Sizlerde doğalgaz abonelik iptali hakkında bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız makalemizin devamından gerekli evraklar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu konu hakkında çok sayıda soru aldığımızdan dolayı sizlere takipçilerimiz tarafından sorulmuş olan bir soru üzerinden bilgi vermek istiyoruz.

Takipçi Sorusu: Daha önceden ikamet ettiğim ev doğalgazlıydı. Yeni taşındığım hanede ise soba kullanmayı düşünüyoruz. Budan dolayı eski kullanmış olduğum doğalgaz aboneliğini iptal ettirmek istemekteyiz. Doğal gaz aboneliğinin ne şekilde iptal ettirileceğine değin bilgilendirmede bulunursanız fazlaca hoşnut olurum.

Cevap: Bağlı bulunduğunuz doğalgaz distribütörünün şubesine giderek doğalgaz aboneliğinizi iptal ettirmeniz mümkündür. Doğalgaz Abonelik iptali için sizden bir kaç vesika isteyecekler. Bu belgelere alttaki makalemizden ulaşabilirsiniz. Yetkililer sizlerden ekstra olarak belge isterler ise o belgeleri de temin etmeniz gerekmektedir.
doğalgaz faturası borcu ödemeBedaş Abonelik İptali İçin Gerekli Belgeler

Sözleşme bitiminde;

* Tesisat numarası,

* Kimlik fotokopisi,

Neredeyse tüm doğalgaz firmaları bu belgeleri istemektedir. Ekstra belge isteyen doğalgaz firma sayısı yok denilecek kadar azdır. Doğalgaz iptali için ilgili belgeler ile başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

sponsorlu bağlantılar

15 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler