Sponsorlu Bağlantılar

Diş ağrısı dayanılması zor ağrılardan birisi olduğundan dolayı sizlere bu makalemizde diş ağrısını ne geçirir ve diş ağrısını ne keser konusu hakkında bilgi vermek istiyoruz. Özellikle takipçilerimizin büyük bölümü iltihaplı diş ağrısını ne geçirir sorusunu sorduğundan dolayı sizlere bu konu hakkında bilgi vermeye karar verdik. Verdiğimiz bilgilerin tez zamanda ağrılarınızı ortadan kaldırmasını ve eski günlerdeki gibi mutlu bir yaşam sürmenizi temenni ederiz.

sponsorlu bağlantılar

Diş ağrısı; Herhalde kurşuna dizilmekle eş değer bir ağrı nedir deseler oda diş ağrısı olurdu. Geceleriniz ızdırap olmuş ve diş ağrısından uyuyamaz hale gelmiş durumda iseniz ve bu ağrıdan vakit bulup da web sayfamızı ziyaret edebilirseniz bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Diş ağrısı kadar kötü bir ağrı olmasa gerek. Diş ağrısını en iyi geçiren bitki karanfildir. Hemen hemen her bakkalda bulunan karanfili bir şekilde temin ediniz. Aldığınız karanfil taze ise daha etkili olacaktır. Aldığınız karanfilden bir tutamı azınıza atıp ağrıyan dişinizin olduğu kısımda çiğneyiniz. Kısa bir süre sonra azınızın uyuştuğunu göreceksiniz. Ağrınızın kesildiği bu zaman aralığında uyudunuz uyudunuz, uyuyamadınız sabaha kadar nöbet tutmaya devam ederseniz. Karanfili çiğnedikten sonra hemen uyumaya bakın.
diş ağrısı
Sabah kalktığınızda da ilk işiniz bir dişçiye görünmek olsun. Geçmiş olsun. Allah sabır versin. Diş ağrısının ne derece kötü olduğuna dair bir fıkrayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir nebzede olsa yüzünüzü güldürebiliriz umarım.

Adamın biri gece yarısı sigara içmek için balkona çıkmış. Dışarı baktığında sokak lambası altına çökmüş ağlayan bir adamı görmüş. Merakla adamın yanına gitmiş ve ne oldu kardeş neden ağlıyorsun demiş. Adamda nenem öldü demiş. Bunu duyan adam ağlayan adama küçümser bir şekilde aman be ya bende dişin ağrıyor sandım demiş :) Demek ki bu diş ağrısı o derece kötü bir durum olsa gerek.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sağlık

8 Yorum Yapılmış.

 1. eray diyor ki:

  benim bir tavsiyem var bu yazıyı zor yazıyorum diş ağrısından sarımsak koyun az da olsa geçiriyor zeytin koyamıyorum yiyorum o yüzden umarım işe yarar :)

 2. ali diyor ki:

  3 kere dişimi çektirdim azı dişlerimi ve hala cok kötü agrıyor 4 deva cektirmek istemiyorum cünkü yani 3kere dediysem 3kere 4 azı dişimi çektirdim ve en acıtan doktorun dişimi cekerken kırması ve dişimi torna vida gibi aletle cıkartması oldu.

 3. kadir diyor ki:

  bn 2 kre dşi çektirdim fakat 3 ncü dişe gelince dktorlar sağlam diyor dolgu yaparz diyo ben bir türlü ikna ademdim bu sfer çektirecem uyuyamdım yavv :((

 4. Türkan diyor ki:

  sanırım ölücem cok köt durumdayım aglamaktan baska bısy yapamıyorm ve benım yırmılıgım yenı cekıldı sımdıde yırmılıgın yanındakı dısım agrıyorcok korkuyorum ve cok agrıyorrrr!!!

 5. murat diyor ki:

  sıradan bir akşam vaktiydi yemeğimi yedim çayımı içtim derken ilerleyen saattlerde ortası yanardağ ağzı şeklindeki krateri andıran oyulmuş dişim hafif derece ağrıyla bana eşlik ediyordu.bense aldırmıyordum her zamanki hafif ağrı işte geçiştiriyordum.saat 12ye geliyordu artık uyku vaktim gelmişti ve nihayet son sigaramı içip uzandım ve laptobumu kucağıma aldım gezinmeye başladım.herşey çok güzeldi fakat birden bire bir volkan patladı hafif derece ağrıyla bana eşlik eden dişim beni 8,5 şiddetiyle sallamaya başlamıştı aman allahım sol çenem ve başımın sol tarafı büyük bir balyoz darbesiyle kaza yapmış araba kaportasına dönmüştü bense bir terminatör enkaz yığıntısı gibi düşünürken birden bire sağ gözümün üstünde duran google amcamın lambasını hissettim :)büyük bir acıyla diş ağrısı çözümü yazdım tabi o arada taşıdığım acı yükünü anlatamam AS950 kamyona yüklesen çekemez :( neyse okumaya başladım kimi demiş karanfil kimi demiş novalgine kimi demiş sarımsak kimi demiş tuzlu su…başladım karanfil aramaya ne karanfil var ne yağı.tuzlu yaptım oda hikaye fayda etmedi ve nihayet sarımsak mucizesi…bastım sarımsağı dişteki oyuğa ve 5 dk sonra kendime geldim MERHABA HAYAT…

  • süleyman diyor ki:

   arkadaşlar büyük geçmiş olsun bunların hepsini deneyin elbet biri çıkar bu lanet acılara son verir

 6. emrah karaaslan diyor ki:

  yok kardeşim bu diş ağrısına bi çözüm yok bugün 2 tane farklı ve etkili antibiyotik+ağrı kesici en tesirlisinden+dişinol defalarca+tuzlu suyla gargara+tuz ama çözüm yok doktara uyşturucu iğne vurdurttum ama ne fayda bana mısın demedi anlamadığım tek şey kalp krizine çare bulundu ama dişe bulunmadı bu br eziyet doktor aslında iltahap var diye çekmiyor artık her nedense bari delse dişi iltihap da basınç da azalıcak ki ağrı yüzde 80 azalıcak ama nedense tıp ve doktorlar diş konusunda yüzyıldır yüzde 10 ilerlemedi bildikleri tek şey dişte iltihap var çekilmez haftaya gel bu ilaçları kullan kardeşim kullanalımda bu ağrı boş yere çekilen bi ağrı bundan emin olun bakın benim dişim allah nasip ederse 3 gün artı 8 saat sonra çekilecek oda belli değil ve ben kafama sıkmayı düşünüyorum bu insanlığa en büyük eziyet dayanılmaz bir şey evde mahallede sokakta basmadık yer bırakmadım deli gibi gezniyorum yani nerdeyse kendimi öldürcem felaket bi ağrı iananın bana

 7. hakan kara diyor ki:

  Bir dişim ağrıyor evlere şenlik temin balkona çıkıp avazım çıktığı kadar bağırdım komşu adam kesiyorlar diye polisi çağırmış o derece dişim ağrıyor hesabını yapın. Karanfil biraz dişimin ağrısını kesti sabaha kadar ağrımasa bari :(

18 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc