Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Diş ağrısı dayanılması zor ağrılardan birisi olduğundan dolayı sizlere bu makalemizde diş ağrısını ne geçirir ve diş ağrısını ne keser konusu hakkında bilgi vermek istiyoruz. Özellikle takipçilerimizin büyük bölümü iltihaplı diş ağrısını ne geçirir sorusunu sorduğundan dolayı sizlere bu konu hakkında bilgi vermeye karar verdik. Verdiğimiz bilgilerin tez zamanda ağrılarınızı ortadan kaldırmasını ve eski günlerdeki gibi mutlu bir yaşam sürmenizi temenni ederiz.

Diş ağrısı; Herhalde kurşuna dizilmekle eş değer bir ağrı nedir deseler oda diş ağrısı olurdu. Geceleriniz ızdırap olmuş ve diş ağrısından uyuyamaz hale gelmiş durumda iseniz ve bu ağrıdan vakit bulup da web sayfamızı ziyaret edebilirseniz bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Diş ağrısı kadar kötü bir ağrı olmasa gerek. Diş ağrısını en iyi geçiren bitki karanfildir. Hemen hemen her bakkalda bulunan karanfili bir şekilde temin ediniz. Aldığınız karanfil taze ise daha etkili olacaktır. Aldığınız karanfilden bir tutamı azınıza atıp ağrıyan dişinizin olduğu kısımda çiğneyiniz. Kısa bir süre sonra azınızın uyuştuğunu göreceksiniz. Ağrınızın kesildiği bu zaman aralığında uyudunuz uyudunuz, uyuyamadınız sabaha kadar nöbet tutmaya devam ederseniz. Karanfili çiğnedikten sonra hemen uyumaya bakın.
diş ağrısı
Sabah kalktığınızda da ilk işiniz bir dişçiye görünmek olsun. Geçmiş olsun. Allah sabır versin. Diş ağrısının ne derece kötü olduğuna dair bir fıkrayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir nebzede olsa yüzünüzü güldürebiliriz umarım.

Adamın biri gece yarısı sigara içmek için balkona çıkmış. Dışarı baktığında sokak lambası altına çökmüş ağlayan bir adamı görmüş. Merakla adamın yanına gitmiş ve ne oldu kardeş neden ağlıyorsun demiş. Adamda nenem öldü demiş. Bunu duyan adam ağlayan adama küçümser bir şekilde aman be ya bende dişin ağrıyor sandım demiş :) Demek ki bu diş ağrısı o derece kötü bir durum olsa gerek.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sağlık

20 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc