Sponsorlu Bağlantılar

Dilara Gönder Kimdir Vikipedi

Oyuncu ve sunucu Dilara Gönder, hem oyunculuk hem de suculuk alanındaki başarısı ile dikkatleri çekiyor. Dilara Gönder, Almanya doğumlu olmasına rağmen uzun zamandan beri ülkemiz sınırları içerisinde yaşamaktadır. Popüler yaşama sunucu olarak giriş yapmış olmasına rağmen başarılı bir oyuncu da olan Dilara Gönder, Sil Baştan ve Ne Diyorsun gibi sinema filmlerinde rol aldı.

sponsorlu bağlantılar

Düzgün diksiyonu sayesinde en başarılı spikerler arasına girmeyi başaran Dilara Gönder özellikle güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken bir isimdir. Kısa zaman içerisinde Türk halkının beğenisini kazanan Dilara Gönder’i sizlere daha yakından tanıtmak istiyoruz. Yazımızın devamından Dilara Gönder hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dilara Gönder doğum tarihi 17 Haziran 1983’tür. Herrenberg Almanya’da dünyaya gelmiş olup uzun zamandan beri ülkemiz sınırları içerisinde hayatını sürmektedir. Babasının işi nedeniyle 6 yaşına kadar Almanya’da yaşamış olmakla birlikte ailesi ile Türkiye’ye kesin dönüş yaparak İzmir iline yerleşti. Liseyi İzmir Bornova Anadolu Lisesinde okudu. Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunudur. Solfej dersleri alan Gönder, keman çalıyor, resim yapıyor aynı zamanda Lisanslı atletizmci ve masa tenisi sporcusu. NTV Spor kanalında spor sunuculuğu yapmakta olan Dilara Hanıma mesleğinde başarılar dileriz.

Dilara Gönder Resimleri

Bir Dilara Gönder hayranıysanız eminiz kendisi ile iletişime geçmek istiyorsunuzdur. Sosyal medyanın nimetlerinden yararlanarak Dilara Gönder ile iletişime geçmek ve kendisi hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için twitter.com/dilaragonder bağlantısı üzerinden kendisini takibe alıp iletişime geçebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Biyografi

1 Yorum Yapılmış.

  1. ilker eriş diyor ki:

    saç ektirmek istiyorum ama ekilen saç nekadar zaman sonra dökülür ve ortalama maliyeti ne olur yardımcı olursanız sevinirim

13 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc