Sponsorlu Bağlantılar

Derya Karadaş, Yalan Dünya aslı TV dizisinde rol aldıktan sonra popülerliğinin zirvesine ulaşmış olan yetenekli bayan oyuncudur. Zerrin karakterini canlandıran oyuncunun herkes tarafından merak edilmesinden dolayı Derya Karadaş kimdir, kaç yaşında, Derya Karadaş boyu, kilosu, nereli ve Derya Karadaş biyografi bilgileri tarafımızdan istenmeye devam ediyor. Sizlerde yetenekli oyuncu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız makalemizin devamına göz atabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Derya Karadaş doğum tarihi 1981’dir. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu aynı ilde yaşam sürmeye devam ediyor. Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuarında öğrenim görmüş olup, aynı yerde eğitmenlik yapmaktadır. Yalan Dünya dizisinin Zerrin’i olarak akıllara kazınmış olan oyuncu bu proje dışında daha birçok projede rol almıştır. Her yönüyle tam bir oyuncu olan Derya Karadaş Hanımefendiye meslek hayatında başarılar dileriz. Ünlü oyuncu 1.65 boylarında ve 54 kilo ağırlığındadır.
Derya Karadaş Resim Galerisi

Derya Karadaş Rol Aldığı Diziler Filmler

• Fırtına
• Gemilerde Talim Var
• Kurtlar Vadisi Terör
• Bana Bunlarla Gel
• Şen Yuva
• Yalan Dünya

Derya Karadaş kimdir konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Biyografi

1 Yorum Yapılmış.

  1. ipek diyor ki:

    seni çok seviyorum zerrin iffet seninle tanışmak sohbet etmek dileklerimden biri umarım bir ara tanışma fırsatı buluruz sizinle çok ortak yönlerimiz var seni çok seviyorum DERYA KARADAŞ <3

11 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc