Sponsorlu Bağlantılar

Denizcilik lisesini bitiren ne olur konusunda bilgi almak istiyorum. Ailem liseye geçtiğim için beni denizcilik lisesine yazdırmak istiyor. Denizcilik meslek lisesi mezunları ne iş yapar konusunda bilgim olmadığından dolayı bu okula yazılıp yazılmama konusunda kararsız kalmış durumdayım. Bana denizcilik lisesi mezunlarının iş imkanları hakkında bilgi verirseniz memnun olurum.

Çok üstün zekaya sahip bir öğrenci değilim bu yüzden rahat iş bulabileceğim bir liseye gitmek istiyorum. Üniversite okuma umudum pek yok bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Bana bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum.

Denizcilik Meslek Lisesi Mezunları Ne İş Yapar?

Sayın takipçimiz öncelikle eğitim öğretim hayatınızda başarılar dileriz. Denizcilik lisesinden mezun olduktan sonra gemi tamir atölyelerinde ve tersanelerde çalışabilirsiniz. Ayrıca gemi seferlerine çıkıp motor bölümünde de aktif şekilde görev almanız mümkün. Bu meslek dalı daha çok ömür boyu bekar kalmayı düşünenler için uygun görülen meslek dallarından birisidir. Tersaneler bu liseden mezun olanların daha çok tercih ettiği yerler arasında yer alıyor.

Tersanelerde çalışma imkanının ağır olduğunu bilmenizi isteriz. Ancak tersanelerde çalışanlar iyi maaş aldıkları için dışarıdan bakıldığında bu meslek gayet cazip gelmektedir.

sponsorlu bağlantılar

11 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler