Sponsorlu Bağlantılar

Defne Kayalar, ekranların sevilen dizisi olan Medcezir dizisinde rol aldıktan sonra hızlı bir çıkış yakalayan oyuncudur. Defne Kayalar hayranları kendisi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istediğinden dolayı bu makalemizde Defne Kayalar vikipedi bilgilerine yer vermek istiyoruz.

Defne Kayalar Star TV ekranlarında yayınlanan Medcezir dizisinde Ender karakterinin kız kardeşi rolünde yer alacak. Bu projeden önce daha birçok projede rol almış olan oyuncu özellikle güzelliği ile dikkatleri çekmiş durumda. Daha önceden yayınlanan 20 dakika dizisinde rol almış olan Defne Kayalar Hanımefendiye meslek hayatında başarılar dileriz.

Defne Kayalar doğum tarihi 7 Mayıs 1975’tir. İzmir ilinde dünyaya gelen oyuncu güzelliğini bu ilden almaktadır. Lisans mezunu olan oyuncu 20 dakika, keskin bıçak ve alacakaranlık dizilerinde rol almıştır. Günümüzde ise Medcezir dizisinde rol alacak olan oyuncu en çok konuşulan isimlerden birisi olmuş durumda. Ünlü oyuncu 1.70 boylarında ve 55 kilo ağırlığındadır.

Defne Kayalar Resimleri

Defne Kayalar hayranıysanız eminiz ünlü oyuncu ile iletişime geçmek istiyorsunuzdur. Sosyal medyanın nimetlerini kullanarak Defne Kayalar Hanımefendi ile iletişime geçmeniz mümkün. Twitter üzerinden bağlantı kurmak için twitter.com/defnekayaiar bağlantısını kullanabilirsiniz. Bazı kişiler bu hesabın hayranları tarafından oluşturulduğunu söylemektedir. Kesin bilgiye ulaştığımız zaman sizleri bu konu hakkında aydınlatacağız.

sponsorlu bağlantılar

13 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler