Sponsorlu Bağlantılar

Elde çıkan yaralar ve derideki kırmızı lekeler cilt kanserinin habercisi olabilir. Cilt kanseri konusunda uzmanlaşmış olan doktorlar elde çıkan kırmızı lekeler ve ayakta çıkan kırmızı lekeler cilt kanserinin belirtileri arasında olabilir. Sizlerinde son zamanlarda nedensiz bir şekilde cildinizde lekelenmeler meydana geldiyse bu lekelerin cilt kanseri olabileceğini hatırlayıp en kısa zaman içerisinde alanında uzman bir doktora muayene olun. Boyunda, baldırda ve vücudun çeşitli yerlerinde çıkan bu lekeleri daha iyi kavramanız adına sizlere kanser belirtilerini sunmak istiyoruz.

Düzensiz hudutları olan minik bir lezyon (yara, bere) ve bünyede ya da kol ve bacaklarda al, ak, mavi ya da mavi-siyah lekelenmeler; derinin rastgele bir mahalinde rengi inci beyazından siyaha kadar değişen toparlak ya da lezyonlar; avuç içi, ayak zemini, el ve ayak parmaklarının uç bölümlerinde koyu renkli lezyonlar; güneşe maruz kalmış deri üstünde daha da koyu renkli beneklerle beraber geniş kahverengimsi lekelenmeler; derinin rastgele bir mahalinde kırmızımsı mor lekelenmeler; ayak parmakları ya da ayakta mor-kahverengi ya da koyu mavi nodüller, çehre, kulak ya da boyun bölgesinde inci benzer ya da mumlu benzer yumru ya da şişler, meme ya da sırtta düz, cilt rengi ya da kahverengi yara izine benzeyen lezyonlar; çehre, kulaklar, boyun, eller ya da kollarda pullu ya da sert bir tabakayla ambalajlı çevresi olan düz lezyon ya da al nodul; rastgele bir bende gözlemlenen değişim ya da geçmeyen bir yara cilt kanser emareleri içerisinde bulunmaktadır.
Elde Ayakta Çıkan Kırmızı Noktalar LekelerBu tipik belirtilerden birini ya da birkaçını yaşıyorsanız en kısa zaman içerisinde alanında uzman bir doktora görünmenizi tavsiye ederiz.

sponsorlu bağlantılar

14 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler