Sponsorlu Bağlantılar

Saat anlamları, 2015 yılında çift saatlerin anlamları diye güncel konuşmaların olmasından dolayı merak edilmektedir. Saatlerin anlamı büyük bir kesim tarafından kabul gördüğünden sizlere çift gelen saatlerin anlamı hakkında bilgi vermek istiyoruz. 01:01 02:02 03:03 04:04 05:05 06:06 07:07 08:08 9:09 10:10 11:11 12:12 13:13 14:14 15:15 16:16 17:17 18:18 19:19 20:20 21:21 22:22 23:23 00:00 gibi saat tanımlamalarına sosyal medyada çift gelen saat denilmektedir.

sponsorlu bağlantılar

Zaman içerisinde insanların bu saatlerin bir anlam ifade ettiğini düşünmesinden dolayı çift saat adı altında kavramlar ortaya çıkmıştır. Fal vari bir durum olsa da insanların hayatlarına renk katmak adına çift saat anlamları adı altında söylemlerde bulundukları bilinmektedir. Sizlerde hayatınıza renk katmak istiyorsanız sayfamızdan saat anlamları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saatlerin Anlamları

saat 01.01 anlamı oda seni seviyor01.01 Seni Seviyor: Yüreğinde sana karşı çok şey var. Zamanını seni düşünmeden geçiremiyor. Eğer sende ona karşı boş değilsen, sevgini doya doya yaşamak için yüreğinden geçenleri karşındakine anlat. Emin ol bu sayede çok mutlu olacaksın. Sevgi paylaşılmadı sürece yok olmaya mahkumdur. İçinizde sakladığınız yani dışa vurmadığınız sevgiler sizleri mutlu etmek yerine mutsuz edecektir. Bu yüzden sevdiklerinize onları sevdiğinizi elinizden geldiğince söylemeye özen gösterin. Bu sayede kısa süre içerisinde mutluluğu yakalayabilirsiniz.

saat 02.02 anlamı senden hoşlanıyor02.02: Senden Hoşlanıyor: Senden hoşlanmasına rağmen utangaç bir yapıda olmasından dolayı kalbinde olanları aktarmakta zorlanıyor. Sende aşk yaşamak niyetindeysen karşı tarafı cesaretlendirmek adına ona yakın olmaya çalışmalısın. Belkide hayatının aşkı budur. İleride ah vah dememek adına karşına çıkan bu kişiyi cesaretlendir ve doyasıya aşkın tadını çıkar. Bu saati yakaladıysan mutlu olmak seninde hakkın.

saat 03.03 anlamı sana aşık olmaya başlıyor03.03: Sana Aşık Olmaya Başlıyor: İlk başlarda sana karşı bir şey hissetmediğini düşünse de bugünlerde sana karşı duyguları yüreğinin yanmasını sağlamış durumda. Çok yakın zaman içerisinde senden hoşlandığını dile getirecek gibi görünüyor. Eğer sende ona karşı kalbinde bir şeyler besliyorsan sana aşık olmasına izin ver. Yaşadağın aşkın bir ömür sürmesini dileriz. Aşık olmaya başlamış olman seni savunmaz hale getirecektir bu yüzden dikkatli olmada fayda var.

saat 04.04 anlamı seni çok seviyor04.04 Seni Çok Seviyor: Sana karşı bitmek bilmeyen bir sevgisi var. Sen biraz tipsiz olmasından dolayı ondan uzak dursan da emin ol o kişiyle mutlu olabilirsin. Bu yüzden karşındaki kişiye daha fazla acı çektirmemek adına saat anlamları konusuna itimat et ve küçükte olsa bazı adımları at. Emin ol bir süre sonra sende onu çok sevmeye başlayacaksın. Sadece sabırlı olmaslın ve mutlu olmak adına elinden gelen çabayı göstermelisin.

saat 05.05 anlamı senden nefret ediyor05.05 Senden Nefret Ediyor: Uğraşların boşa emek harcamaktan başka bir şey değil. Çünkü kendisi hayatta en çok senden nefret etmektedir. Kendini daha fazla yıpratmak istemiyorsanız bu aşktan, bu sevdadan vazgeçmede fayda var. Ne olursa olsun ben kendimi sevdiririm diyorsanız aşkınıza devam edebilirsiniz ancak mutluluğa kavuşmak için büyük uğraş göstermeniz gerektiğini bilmenizi isteriz.

06.06 Kötü Bir Gün: Kötü bir gün geçirmeye hazır ol çünkü yakalayabileceğin en kötü çift saatlerden birisini yakaladın. Sana zarar verme ihtimali olan bazı durumlarla karşılaşabilirsin. Bu yüzden temkinli olmada fayda var.

07.07 Seni Sevmeye Çalışıyor: Senin onu sevdiğini anladı ancak kendisi sana karşı bir şey hissetmediğinden dolayı seni sevmeye çalışmaktadır. Bu uğraşları boş çıkarmamak adına karşındaki kişiye daha dikkatli davranmanda fayda var.

08.08 Güzel Bir Gün: Aşk, sevgi, para ve mutluluk açısından güzel bir gün geçireceksin. Yakalaması zor olan bu saati şans eseri yakaladıysan kesinlikle çok mutlu olacağına emin olabilirsin. Bu günün değerini bilmeni tavsiye ederiz.

09.09 Seni Üzecek: Birlikte olduğun kişinin bazı yaptığı şeyleri duyacaksın ve çok üzüleceksin. Duyduklarının seni yıpratmaması adına dirayetli olmaya çalış ve hiçbir şeyin seni üzmesine izin verme. Emin ol mutluluk seni er ya da geç bulacaktır.

10.10 Senden Ayrılmayı Düşünüyor: İlişkinizde düzgün gitmeyen bir şeyler var ve bu yüzden sevgilin senden ayrılmayı düşünüyor. Eğer ileride her şeyin daha güzel olacağına inanıyorsan sevgilini daha fazla mutlu etmek için çaba harcamanda fayda var. Uğraşların sonucunda bu buhranlı dönemi kısa süre içerisinde atlatacağına eminiz.

11.11 Sana Sürpriz Yapacak: Seni o kadar çok seviyor ki mutlu olman adına sana bir sürpriz yapmayı düşünüyor. Mutlu olman onu çok mutlu edeceğinden dolayı yapılan sürprizlere olumsuz tepki vermemeni tavsiye ederiz. Çünkü olumsuz tepki karşındaki kişinin aşırı derecede üzülmesine neden olabilir.

12.12 Seni Kalpten Seviyor: Yakalayabileceğin en güzel çift saatlerden birisini yakaladığına emin olabilirsin. Dünyada eşi benzeri olmayan bir şekilde seviliyorsun. Bu sevginin değerini bil ve tüm hayatın boyunca doyasıya sevilmenin tadını çıkar.

13.13 Seni Kıskanıyor: Seni aşırı derecede kıskanıyor olması ilişkinizin zarar görmesine neden olabilir. Bu durum seninde canını sıkmaya başladıysa en kısa zaman içerisinde kendisiyle konuşup durumu anlatmanda fayda var. Aksi takdirde kısa zaman içerisinde kavgalar başlayacak ve birlikteliğiniz bitme noktasına gelecek.

14.14 Sana Çıkma Teklif Edecek: Seninde ona karşı boş olmadığını anladı ve çıkma teklifi etmeye karar verdi. Bu çift saati yakaladıysan çok kısa zaman içerisinde çıkma teklifi alacaksın. Fazla naz aşık usandırdığından dolayı aşırı derecede naz yapıp karşındakini soğutmamanı tavsiye ederiz.

15.15 Eski Sevgilini Göreceksin: Bugün eski sevgilinle karşılaşabilirsin. Kafanın karışmaması adına temkinli olmada fayda var. Eski sevgilini görmen biraz kafanı karıştırabilir ancak seni daha güzel şeylerin beklediğini unutma ve geçmişi bir kenara bırak.

16.16 Seni Aldatıyor: İlişkinizde olumsuz giden bir şeyler var. Senin gönül vermiş olduğun kişi artık başkalarının gönül vermeye başlamış durumda. Bu saati yakaladıysan ve şu anda saat anlamı hakkında bilgi alıyorsan sevgilini takip etmeni tavsiye ederiz.

17.17 Onunla İlgili Düşündüklerin Gerçekleşecek: Bazı kurduğun hayallerin gerçek olma vakti geldi de geçiyor. Mutlu olmak adına sevgilin üzerinde kurduğun hayaller gerçekleşecek ve bir ömür boyu mutlu olmaya devam edeceksiniz. Elinde olan sevginin değerini bilmelisin.

18.18 Seni % 100 Seviyor: İlk başlarda kararsızdı ancak zaman geçtikçe sensiz yapamayacağını anladı ve seni yüzde yüz sevdiğine karar verdi. Yakın zamanda seni yüzde yüz sevdiğini dile getirmeye hazırlandığından emin olabilirsin ancak bu durumun seni şımartmasına izin verme.

19.19 Seni Öpmek İstiyor: Birlikteliğinizin uzun zamandan beri devam ediyor olmasından dolayı seni öpmek istiyor. Eğer öpüşmek için erken olmadığını düşünüyorsan kendisine biraz yaklaş ve seni öpmesine izin ver. Seni öpmesi sevginizi daha da körükleyecektir.

20.20 Seninle Evlenmeyi Düşünüyor: İlişkinizin üzerinden bir hayli zaman geçmiş olmasından dolayı evlenme vakti gelmiş durumda. Seninde evlenmeyi istediğin gibi kendisi de evlenmeyi istemektedir. Yakın zamanda büyük bir sürpriz ile evlenme teklifi alacaksın. Şimdiden sizlere bir ömür mutluluk dileriz.

21.21 Seni Düşünüyor: Zamanı seni düşmeden geçmiyor. Kendisine sensizlik sorulduğu zaman sensiz bir ömrün anlamsız olduğunu dile getirmektedir. Ruh eşini bulduğuna ve ömür boyu sevileceğine emin olabilirsin.

22.22 Sana Kahve Ismarlayacak: Sıkıcı bir gün geçirdiğini anlayacak ve seni rahatlatmak adına bir kahve ısmarlamak istediğini dile getirecek. Keyifli bir gün geçirmek adına kahve içme teklifini kabul etmeni tavsiye ederiz.

23.23 Sana Deli Gibi Aşık: Hani atalarımız dermiş ya seni deli gibi seviyorum diye. İşte tam bu cümlede anlatıldığı gibi seni deli gibi seviyor. İmrenilecek kadar çok sevildiğini bilmeni isteriz. Seni deli gibi seven birisini bulmuşken bunu doya doya yaşamanda fayda var.

00.00 Şuanda Seni Rüyasında Görüyor: Saatin geç olmasından dolayı uyudu ve rüya görmeye başladı. Tüm gününü seni düşünerek geçiren bu kişinin benliğine o kadar işlemişsin ki rüyasında da seni görmeye devam ediyor. Sabah uyandığınızda seni rüyasında gördüğünü dile getirecektir.

Çift Saatlerin Resimlerle Anlamı

Saatlerin anlamları hakkında sizlerde bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Saatlerin anlamı konusunda deyim yerindeyse her kafadan ses çıkmaya devam ediyor. Kimisi çift saatlerin anlamları gerçek kimisi ise çift gelen saatlerin anlamı yalan diyor. Halk arasında bir inanışın oluşmasına neden olan çift saatlerin gerçek olup olmadığı hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Çift saatleri yakalamak için saati beklemek kendinize kandırmanızdan ibaret olacaktır. Saate ansızın baktığınızda çift gelen bir saati gözlemlediyseniz bu durum sizlere bir şeyin habercisi olabilir. İlgili saatin ne anlama geldiğini makalemizden öğrendikten sonra kötü bir durum söz konusu ise önlem alamaya, iyi bir durum gerçekleşecek ise mutlu olmaya hazır olun.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sözler

92 Yorum Yapılmış.

 1. larissa cemre diyor ki:

  ben bu söylentilere inanıyorum. Çünkü kaç defa çıktı ve hepsi doğru…Bana 14:14 geldi ve çok mutluyuz…

 2. elif diyor ki:

  Sevgilimin beni aldatmasını hayal dahi edmiyorum. Bence benims evgilim beni aldatmaz ama içime kurt düşmüş durumda.

 3. ikbal diyor ki:

  Bence hiçbir doğruluk payi yok hepsi fal hepsi duzmece bir insan hem16:16 gorup sonrada 23:23 u goruyosa zaten burda bi tutarsızlık vardir. Yalan olan dunyada bunun gibi duzmecelerin dogru olmasi beklenemez.

 4. merve diyor ki:

  Yalan abi ya saçma sapan şeylere inanmayin 18:18 i gördüm sevgilim benden ayrildi hadi bunu aciklayin hepsi tesadüf arkadaslar

 5. ipek diyor ki:

  saat anlamları konusunda falcılara dahi danıştım ancak falcılar bu konuda bilgisinin olmadığını söylediler. Ben çift saatlerin anlamlarına yürekten inanıyorum. Bazen sırf saatleri yakalamak için saate bakıyordum ama yakalamak için bakınca çıkmıyor. Çift saat kendiliğinden denk gelirse o zaman doğru çıkıyor bunu bilin.

 6. kizil elma diyor ki:

  saat anlamları ne kadar gerçek bilmiyorum ama gördüğüm çift saatlerin hepdi gündelik yaşantımda karşıma çıkıyor. Saatlerin anlamları hakkında böylesine güzel bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.

 7. nedim bilir diyor ki:

  Bence saat anlamları gerçek. Bir gün içerisinde ilk yakaladığınız saat gerçektir. Diğer yakalamış olduğunuz saatler ise sadece bir tesadüftür. Bu yüzden emin olan saatlerin ankamı gerçektir.

 8. Hidracı İlknur diyor ki:

  Hepsi doğru olacak değil ama size şunu ifade edeyim kesinlikle bazıları doğru 16.16 çıkıp da 18.18 görüyorsan bu demek oluyor ki ilk gördüğün gerçek ondan sonra gördüğün tamamen tesadüftür sakın şaşırmayın :D :D benden bu kadar

 9. sibel üresin diyor ki:

  Saat anlamlarına gerçekten çok inanıyorum. Saatler çift geldiği zaman ne zaman kontrol etsem saat anlamı açıklamasında yer alan şeyler başıma geliyor. Bu saat anlamlarını kim bulduysa gerçekten doğru bir tespit yapmış. Helal olsun gerçekten.

 10. DERYA diyor ki:

  ben surekli 16.16 göruyorum ardından 18.18 geliyo hangisine inanacagımı bilmiyorum

 11. ozy diyor ki:

  ben bu yaz sadece ve üst uste tam üç kez 16.16 ya denk geldim bence üçleyince oluyor :-D aldatıldım :-\

 12. ferhaticem diyor ki:

  banada 16:16 denk geliyor ama bununla birlikte tüm güzel anlamı olanlar (20:20 19:19 18:18 13:13 12:12…) da denk geliyor ve biz sevgilimle o kadar ayrıldık barıştık sizce 16:16 dogru olsaydı yada saatlerin anlamları dogru olsaydı ayrılıp barışırmıydık

 13. buket duru diyor ki:

  BENCE GERÇEK BENDE İŞE YARIYO 13.13 , 23.23 VE SONUDA 00.00 GÖRDÜM VE GERÇEK :)

 14. mira diyor ki:

  bence bunlar doğru her seferinde denk geliyorum ve doğru çıkıyor iki gün önce 10.10 geldi ayrıldık yani doğru çıkıyor şimdide 16.16 geldi hadi hayirlisi

 15. mehmet diyor ki:

  Hiç birşey olmuyoo gerçek deyillll

 16. hastasiyiz dede diyor ki:

  Bence yalan yalnıs bi 12:12geliyor bi 16:16geliyor hangisi dogru

 17. pynar diyor ki:

  Şuana kadar hic evlenme teklifi almadimki ben sgafdafd ;))

 18. rüveyda diyor ki:

  ben uzun zamandır saatlerin anlamlarıyla ilgileniyorum ve gerçek olduğunu düşünüyorum. ailem ve arkadaşlarım saatlere verdiğim önemden dolayı benim paranoyak takıntılı olduğumu düşünüyo..

 19. fatma17:17 diyor ki:

  bence hepsi cikiyo ve yalan deil hepsi dogru yalan diyenlere inanamayin

 20. ahmet durul diyor ki:

  Çift saatlerin anlamları üzerine inancı olan kız arkadaşım hep iyi saatleri denk getirdiği için bir sürdir küstük ve bu küslük ortadan kalktı. Saat anlamları konusunu hazırlayan kişilere teşekkür ederim.

 21. deniz diyor ki:

  Bence yalan bende hiç biri gerçekleşmiyor ayrılık acısı kalbimi acıtıyor ben inanmıyorum yyyyyyaaaaalllllllaaaaaannnnnnn

 22. yaren derinel diyor ki:

  Saat anlamları ne kadar gerçek bilmiyorum ama yakaladığım her çift saat doğru çıkıyor gerçekten enteresan.

  • admin diyor ki:

   Birçok kişi sizin gibi saatlerin doğru çıktığını söylüyor ancak bu konuda henüz yapılmış bilimsel bir çalışma bulunmuyor.

 23. Tue diyor ki:

  18:18 geldii :D

 24. ufugumu cok seviyorum diyor ki:

  Ben ufugumu cok seviyorummm . 16:16 denk gelmesini bu yuzden hic istemiyorum.dogru mu bunlar yanlis mi bilmiyorum ama 16:16 geldi mi morelman çökuyorum ve hic iyi olmuyor.

 25. irem diyor ki:

  Bende hepsi gerçek çıkıyor. Mesela en sık geleni 17:17 ydi ne düşündüysem sonunda hep düşündüğüm şeyleri mesaj attı. 17:17 de benim için 16:16 dan daha beter zaten :(

 26. sema diyor ki:

  hepsi çıkıyor yalan diyenlere inanmayın bn de hepsi çıktı çooooooooooook mutluyummmm :) :D :P

 27. beyzacik diyor ki:

  Bence hepsi dogru degil ama hepsi yalanda degil hrr seferinde doğru çıkacak diye bir kuralda olmasigindan bos muhabbet yapmayin ha bu arada ben niye hap 15.15 i görüyorum acaba surekli eski sevgilikerimle karsilasmaktan biktim

 28. beyza , eren diyor ki:

  beni aldatıyormu şimdiğğ :(( asdfg

 29. zehra diyor ki:

  çok kez öle gördüm hiçbiri doğru çıkmıyor

 30. nida bulut diyor ki:

  hepsi yalan ya hiçbiride çıkmıyo ki

 31. Derya diyor ki:

  Ben 22:22 yi gördüm ama benimki çok uzakta -,-

  • berna diyor ki:

   bende hep görüyorum sevdiğim birisi var ve benim gördüğüm gün oda görüyormuş bu tesaüfmü acaba ama hiç gerçekleşmedi o başka

 32. mülkiye diyor ki:

  Bende bilmiyorum çift saatlerin gerçek olup olmadığı ama son zamanlarda çok görüyorum ama sevgilim yok o nasıl oluyor bencede çok saçma öylede oluyormu cevabını bilen yazsın

 33. derya diyor ki:

  bence çok doğru ben daima 12.12 yi görüyorum sonra sevgilim bana gelip seni yürekten seviyorum diyor…

 34. ceren diyor ki:

  ben inanmam böyle şeylere ama daha dün 08.08 görmüştüm . ve günüm güzel geçti bixbix :)

 35. şeymanur diyor ki:

  bence çok saçma hiç de inandırıcı değil

 36. yeliz diyor ki:

  hiçte güzel deyil

  • melek diyor ki:

   sen önce türkçeyi öğrende gel canısı ;)

   • merve diyor ki:

    Saatler çok saçma böyle şeylere inanmiyorum sevgilimli allaha sukurler olsun çok mutluyuz geçenlerde 10:10 geldi ama hâlâ beraberiz sadece bu saatlerin anlamını bilip zihninize yerlestiriyorsunuz ve neyi nasıl düşünüyorsaniz o gerçek oluyor..

 37. SEBR EDIREM diyor ki:

  aga bence de sacma bir sey dogru diyorsun arkadas

 38. cansu33 diyor ki:

  Bence hepsi yalan inanmayin!! Cook sacma:-(

19 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc