Sponsorlu Bağlantılar

Cep telefonu seri numarası sorgulama işlemi genelde çalıntı telefonların bulunmasında faydalı olan bir teknolojik bilgidir. Cep telefonunuzun seri numarasını sorgulatıp bir kenara kaydetmenizde fayda var. Bu seri numarası aracılığıyla çalınan cep telefonunuzun şuan kimlerin elinde olduğunu öğrenebilir ve hırsızların yakalanmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerinde önlem alabilmesi açısından cep telefonu seri numarası(imei) sorgulama bağlantılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

sponsorlu bağlantılar

IMEI numarası, cihazın *#06# tuşlarına basılarak öğrenile 15 haneli rakam, International Mobile Equipment Identity (IMEI) diye adlandırılan, cep telefonlarının uluslararası seri numarasını gösteriyor. Başka bir telefona verilmesi mümkün olmayan bu seri numarası, telefona sim kart takılıp görüşmeye başlanıldığı anda servis sağlayıcı operatör kayıtlarına yansıyor.

IMEI numaranızı öğrendikten sonra IMEI numaranızla sorgulama yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

imei numarası sorgulama

Aklınıza takılan soruları yorum yap kısmından bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. mehtap Genç diyor ki:

    Cep telefonu seri numarası öğrenme işlemi için yapmış olduğunuz bilgilendirmeden dolayı çok teşekkür ederim. Sürekli sitenizi takip ediyorum. Çok yararlı bilgiler paylaşıyorsunuz.

  2. keriman gökçek diyor ki:

    Cep telefonu seri numarsı sorgulama işlemini gerçekleştirdim fakat seri numarsını unutmuşum. Telefonum çalındı. inşallah emniyet yetkilileri cep telefonumun seri numarasını bulup telefonuma ulaşırlar. Daha yeni almıştım samsung 3s marka telefonum.

13 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc