Sponsorlu Bağlantılar

Çelik tencereler yapılarından dolayı bir süre sonra kararma yapan mutfak ürünleridir. Birçok bayan mutfağında kararmış bir tencere istemediği için çelik tencere nasıl parlatılır diye merak etmektedir. Sizlerinde evinizde aşırı derecede kararmış çelik ürünleriniz varsa makalemizin devamından çelik tencereler nasıl parlatılır konusunda bilgi alabilirsiniz.

Soru: Çelik tencere nasıl parlatılır? Evimde bulunan çelik tencereler isten dolayı komple kararmış durumda. Tencerelerimi gelen misafirlerimin görmesinden korkar oldum. Pasaklı kadın sıfatının ismimin önünde yer almasını istemiyorum. Çelik tencerelerimi atmayı düşündüm fakat çelik tencere fiyatlarını görünce dudağım uçuklamış durumda. Çelik tencere nasıl parlatılır hususunda bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Cevap: Sayın takipçimiz sıkıntı yapmayı bırakın. Her şeyin bir çaresi vardır. İsten kararmış olan çelik tencerelerinizi sıcak sirkeli suyla patlatabilirsiniz. Bir tencere içerisinde kaynatacağınız sirkeli suyu kullanarak yumuşak bir bez aracılığıyla tencerenizin isten kararan bölgelerini silin. Bir süre sonunda tencerenizin mevcut matlıktan kurtulup parladığını göreceksiniz. Kolay gelsin iyi çalışmalar dileriz.
tencere parlatmaÇelik tencereleri parlatma konusunda çok sayıda yöntem yer alsa da sizlere sunmuş olduğumuz bu yöntem dışındaki yöntemler tencerelerin aşırı derecede çizimlerine neden olmaktadır. Tencere parlatma konusunda bildiğiniz, tencereleri çizmeyen başarısını kanıtladığınız yöntemleriniz varsa ev hanımlarına destek olmak adına tencere parlatma yöntemlerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler