Sponsorlu Bağlantılar

Reşat Nuri Güntekin Beyin Çalıkuşu adlı romanından uyarlanarak çekilecek olan Çalıkuşu dizisinin oyuncuları belli olmaya başladı. Çalıkuşu dizisi oyuncuları hakkında bilgi istenmesinden dolayı bu dizi hakkında elimize geçen bilgileri yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız. Klasik bir kitap haline gelen Çalıkuşu romanını okumayanınız yoktur. Dizinin de kitap kadar sürükleyici olmasını temenni etmekteyiz. En kısa zaman içerisinde sizlerle Çalıkuşu Romanının kısa özetini de paylaşmaya çalışacağız.

sponsorlu bağlantılar

Çalıkuşu Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

Çalıkuşu dizisinin Kanal D ekranlarında yayınlanacağı açıklandı. İlgili dizide başrol oyuncusu olarak Burak Özçivit Beyin düşünüldüğü öğrenildi. Başrol kadın oyuncusu için ise akıllarda birkaç kişi olması nedeniyle açıklama yapılmadığını düşünüyoruz. Kısa zaman içerisinde çekimlerine başlanacak olan dizinin oyuncu kadrosunun netleşmesi durumunda sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

Burak Özçivit eğer herhangi bir sorun oluşmazsa Çalıkuşu dizisinde Kamuran karakterini canlandıracak.

Bir subay kızı olan Feride ile teyzesinin oğlu Kamuran arasında yaşanan ve araya birçok engel girmesine rağmen birbirlerine karşı bitmeyen aşklarını konu alacak dizi aşk dizileri içerisinde en çok izlenenlerden birisi olacaktır.

Çalıkuşu Dizisi Karakterleriçalıkuşu dizisi oyuncuları

Feride (Çalıkuşu): Fransız okulundan mezun; çok güzel, haşarı, canlı, cıvıl cıvıl, yaramaz, duygusal ve akıllı; cana yakın, sevimli eski bir İstanbul kızıdır.

Kamuran: Feride’nin teyzesinin çok kibar, yakışıklı, sarışın, yükseköğrenimli, fakat zenginliğinden dolayı herhangi bir işle uğraşmayan oğludur.

Doktor Hayrullah: Cana yakın, iyi kalpli, yaşlı, sevimli, biraz inatçı ve sinirli biridir. Yaşamını insanların mutluluğuna adamıştır.

Munise: Küçük, sarışın ve güzel bir köy e-sorgu.org kızıdır. Güzel olduğu kadar zeki ve nazik bir kızdır. Feride’nin yalnız geçen günlerinin tek dayanağı olmuştur.

Müjgan: Feride’nin teyzesinin kızıdır. Dürüst ve içten bir arkadaştır. Feride’nin mutluluğu için en çok çalışan kimselerden biridir. Kamuran’la Feride’yi o barıştırmıştır.

Yüzbaşı: Çalıkuşu’nu seven, fakat karşılık görmeyen bu durumdan dolayı ruhsal bunalıma düşen bir subaydır.

Çalıkuşu dizisi oyuncuları, konusu ve oyuncu kadrosu hakkında sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Haberler, Yazılar

15 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc