Sponsorlu Bağlantılar

Çağatay Ulusoy Adını Feriha Koydum dizisinde rol aldıktan sonra ülkemizin en popüler isimlerinden birisi haline gelmiş olan dizi oyuncusudur. Popüler yaşama model olarak başlayan Çağatay Bey 2010 yılında düzenlenen Best Model yarışmasında birinci olduktan sonra tül ülkede tanınan bir isim haline gelmiştir.

Çağatay Ulusoy 1990 yılında İstanbul ilinde doğdu. Ünlü oyuncu İstanbul Üniversitesi peyzaj mimarlığı bölümü mezunu olmasına rağmen mesleğini yapmamaktadır. Yarışmada birinci olduktan sonra gelen dizi tekliflerini değerlendirdi ve popüler bir oyuncu haline geldi. 1.90 metre boyunda olan oyuncunun sevgilisi yoktur. Çok yakın zamanda başlayan Medcezir dizisinde başrol oyuncusu olarak görev alan Çağatay Ulusoy Bey ayrıca birçok reklam filminde rol almıştır. Kendisine meslek hayatında başarılar dileriz.

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy

Sizlerde Çağatay Ulusoy kimdir konusunda bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Çağatay Ulusoy hayranı olan bir kişiyseniz ünlü oyuncu hakkında güncel bilgilere ulaşmak istediğinize eminiz. Çağatay Ulusoy hakkındaki en güncel bilgilere kendisinin aktif bir şekilde kullandığı Twitter hesabını takip ederek ulaşabilirsiniz. Çağatay Ulusoy hesabına twitter.com/cagatayulusoyy bağlantısından ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

11 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler