Sponsorlu Bağlantılar

Domuz yağı büyüsü, sabun büyüsü, ölü toprağı büyüsü ve papaz büyüsü büyücülerin insanların yaşamlarını olumsuz etkilemek adına yani kötü amaç güderek yapılan büyü çeşitleridir. Yapılan büyülerden dolayı ciddi sıkıntılar çekmekte olan kişiler büyü nasıl bozulur diye merak ettiklerinden dolayı sizlere en yaygın büyüler ve bu büyülerin bozulma yöntemleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Büyü yapmak dinimizce yasaklanmıştır ve büyü yapan kişiler kafir olarak kabul edilir. Bu nedenden dolayı her ne olursa olsun büyüden ve büyücülerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Büyü vardır fakat hak değildir. Öncelikle bunu bilmekte yarar var. Büyüden uzak durun büyü yapanları da dost edinmeyin. Şimdi sizlerle büyü hakkında detaylı bilgi paylaşmak istiyoruz. Eğer başınızda bu tarz bir lanet olduğunu düşünüyorsanız dine sıkı sıkıya sarılmanızı tavsiye ederiz.

Büyü nasıl bozulur?

Öncelikle büyüyü boza bilmek için bu işin ehli olmak gerekmektedir. Bundan ötürü hocalara gidiniz onlar sizlere yol gösterecektir. Unutmayınız ki dinimizde büyü yapımına dair bilgiler vardır. Bundan ötürü büyü konusunu hafife almayınız. Büyülenen çok sayıda kişi olduğundan dolayı büyü bozan ve bundan ciddi anlamda gelir eden sahte hocalar bulunmaktadır. Bu nedenden dolayı dertlerinize derman bulabilmek adına sadece imanına gücendiğiniz hocalara gitmenizi tavsiye ederiz.

Büyü Çeşitleri

• Ak Büyü
• Kara Büyü
• Kırmızı Büyü
• Sabun ve Saçtan Yapılan büyü
• Kaşık ile yapılan büyü
• Domuz yağı ile yapılan büyü
• Ölü toprağı ile yapılan büyü
• Adet kanıyla yapılan büyü

Her şeyi yapmanın bir zamanı olduğu gibi büyü yapmanın da bir zamanı vardır. Büyüler genelde geceleri yapılır. Fakat şeytanla işbirliği olan büyücülerin saati yoktur. Bazı din alimleri hayırlı işler için yapılan büyülerin günah olmadığını söylemektedir. Mesela ayrılma noktasında olan iki kişiyi birbirine bağlamak için yapılan büyülerin günah olmadığını söyleyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Siz her şeye rağmen her koşulda büyüden uzak durmaya özen gösterin.

sponsorlu bağlantılar

10 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler