Sponsorlu Bağlantılar

Burun içi kuruması neredeyse herkesi bir dönem mücadele etmek zorunda kaldığı bir sorundur. Burnumun içi kuruyor yakınması ile ilgili çok sayıda arama yapıldığını bildiğimizden dolayı burun içi kuruması neden olur konusunda bilgi vermeye karar verdik. Burun kuruması burun içyapısının nem bakımından yeteriz kalmasından dolayı meydana gelmektedir. Burunda meydana gelen kuruma çoğu zaman kılcal damarların çatlamasına neden olduğundan dolayı beraberinde burun kanaması oluşmaktadır. Bu nedenden dolayı meydana geldiğinden andan itibaren ilgili kurumanın ortadan kaldırılması gerekmektedir.

Burun kurumasının nedenleri konusuna geçmeden evvel bu konu hakkında sorulmuş olan bir soruyu da sizlere sunmak istiyoruz. Eminiz büyük bölümünüz soruda yer alan sıkıntıları çekiyorsunuzdur.

Soru: Burun içi neden kurur – Burun içi kurumasının nedenleri nelerdir. Özellikle geceleri yatarken burnumun içi aşırı derece kurumakta. Burun kurumasından dolayı geceleri uyuyamamaktayım. Burun kuruması neden olur bu burun kurumasına dair bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum. Şimdiden yapacağınız bilgilendirmeler için teşekkür ederim.
burun kuruması
Cevap: Sayın takipçimiz burun kurumasının birçok nedeni olabilir. Bazen rüzgâr bile burun içinizin kurumasına neden olabilir. Burnunuzu nemlendirmek için badem yağı veya tuzlu su buharı uygulayınız. Eğer bunlara rağmen burun kuruluğunuz geçmiyor ise en kısa zamanda uzman bir doktora görününüz bu olayı hafife almayın. Eczanelerden onun bunun tavsiyesi ile ilaç almayınız. Şikâyetleriniz halen devam ediyorsa bir doktora gidiniz. Aksi takdirde şiddetli burun kanamaları ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler