Sponsorlu Bağlantılar

Burcu Biricik, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Beni Böyle Sev dizisinde rol aldıktan sonra hızlı bir çıkış yakalamış olan bayan oyuncudur. Burcu Biricik isminin günümüzün en popüler projelerinde geçiyor olmasından dolayı Burcu Biricik vikipedi bilgileri makalemize eklendi.

Seyirci karşısına ilk olarak düşman kardeşler dizisinde rol alarak çıkan güzel oyuncu şimdilerde TRT ailesinin en çok izlenen dizilerinden birisi olan beni böyle sev dizisinde rol almaktadır. Popüler yaşama ilk olarak model olarak başlamış olan oyuncunun ayrıca güzellik yarışmasından almış olduğu derece de bulunmaktadır.

Burcu Biricik doğum tarihi 04 Mayıs 1989’dur. Antalya ilinde dünyaya gelen oyuncu mesleği gereği uzun zamandan beri istanbul ilinde yaşam sürüyor. Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunu olmasına rağmen mesleğini yapmak yerine oyuncu olmayı tercih etmiştir. Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer aldı. İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda ve kısa filmlerde rol almış olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz. Ünlü oyuncu 1.75 boylarında ve 58 kilo ağırlığındadır.

Oyuncu Burcu Biricik ile iletişime geçmek istiyorsanız twitter.com/burcu_biricik verdiğimi zbu Twitter sayfasından başarılı oyuncuya ulaşabilirsiniz. Kendisinin aşırı derecede yoğun olmasından dolayı pek sosyal medyayı kullanmadığı bilinse de illa ünlü oyuncuyu online yakalayacağınız bir zaman gelecektir.

sponsorlu bağlantılar

12 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler