Sponsorlu Bağlantılar

Burçin Terzioğlu, Poyraz Karayel dizisinde Ayşegül karakterini canlandıran bayan oyuncudur. Burçin Terzioğlu hayatı güzel oyuncunun hayranları tarafından merak edildiğinden dolayı sizlere Burçin Terzioğlu vikipedi bilgileri sunulacaktır. Özellikle Kınalı Kar adlı televizyon dizisinde rol aldıktan sonra yıldızı parlayan oyuncuyu gelin daha yakından tanıyalım.

Burçin Terzioğlu Biyografi

Burçin Terzioğlu doğum tarihi 9 Mart 1980’dir. İstanbul doğumlu olan oyuncu oyunculuk dünyasında çok küçük yaşlarda yer almaya başladı. Deyim yerindeyse çocukluk yıllarının kamera karşısında geçtiğini söyleyebiliriz. Kendisini oyunculuk konusunda zirveye taşımak için eğitimin en büyük şartlardan birisi olduğunun farkını vardığından mesleğinde gelişme sağlamak adına Müjdat Gezen Sanat Merkezinde sahne diksiyonu eğitimi aldı. Uzun zamandan beri Murat Yıldırım Bey ile evli olan Burçin Terzioğlu dizi yapımcılarının kadrosuna dahil etmek istedikleri isimlerden birisidir.

Kınalı Kar dizisinde hayat verdiği Pınar karakteri ile mesleki hayatında zirveye ulaşan oyuncu şu anda Poyraz Karayel dizisinde Ayşegül karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Çok sayıda başarılı projede rol almış olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

Burçin Terzioğlu Resimleri

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu

Burçin TerzioğluPoyraz Karayel, Merhamet, Ezel, Ey Aşk Nerdesin, Çemberin Dışında, Kadın İsterse, Fırtına, Aliye, Melekler Adası, Tastan Kalp, Kınalı Kar, Üzgünüm Leyla, Anne Babamla Evlensene, Güz Gülleri, Sırılsıklam, Kır Çiçekleri, İnce İnce Yasemince, Çiçek Taksi, Mahallenin Muhtarları, Menekşe Koyu, Çiçekler Açmak İster, Yeniden Doğmak, Hasretinle Yaşanmıyor, Çıplak Vatandaş Ve Patron Duymasın projelerinde rol almış olan oyuncu hakkında sizlerde bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler