Sponsorlu Bağlantılar

Burçin Bildik 11833 reklamlarında oynadıktan sonra popüler olan sempatik bir isimdir. Çoğu kişi uyuz olsa da Burçin Bildik başarıyı yakalamış ve kendisini kanıtlamış birisidir. İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde dünyaya gelen Burçin Bey bu ilde yaşamını sürmeye devam ediyor.

Şu anda 30’lu yaşlarda olan ünlü oyuncu küçük yaşlarda oyuncu olmaya karar vermiş ve eğitimini bu şekilde yönlendirmiştir. Uzun süre tiyatro eğitimi alan oyuncu ayrıca iyi derecede gitar çalmaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Halkoyunları Bölümünden mezun olan Burçin Bildik bir süredir ekranlarda görünmediğinden dolayı sizlere kendisini hatırlatmak istedik. Sesinin güzel olmasıyla da tanınan Burçin Bildik popüler diye kabul edilen birçok mekanda şarkı söylemektedir.

Burçin Bildik

Burçin Bildik

Burçin Bildik

Burçin Bildik son olarak eşinin vefatı ile ekranlarda yer almıştı. Bir süredir ortalıkta görünmeyen oyuncunun yeni projelerde rol almak için hazırlandığı düşünülmektedir. Ünlü oyuncu hakkında güncel bilgilere ulaşmak adına twitter.com/burcinbildik bağlantısını takibe alabilirsiniz. Burçin Bildik oyunculuk başarısının yanı sıra popüler bir ses sanatçısıdır. Kendisini hiç dinlemediyseniz youtube üzerinden kendisinin söylemiş olduğu birçok şarkıya ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

14 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler