Sponsorlu Bağlantılar

Kakao yapı, özellikle sağlıklı bir şekilde esmerleşmek yani bronzlaşmak isteyen kişilerin kullandığı bir üründür. Bu yaz bronzlaşmak adına tercihiniz kakao yağı olacaksa sizlere kakao yağı nasıl sürülür konusunda bilgi vereceğiz. Kakao yağı ile bronzlaşma konusunda etkileri kanıtlanmış olan en önemli yağlardan birisidir.

Organik yöntemler ile bronzlaşma metotlarından biride şüphesiz kakao yağı tüketmekten geçmektedir. Kakao yağı ile estetik ve organik bir halde bronzlaşabilirsiniz. Kakao yağı ile ayrıntılı bilgiyi elimizden geldiğince sizinle paylaşacağız. Denizde bronzlaşmaya, gebelik sonrası deri bozulmalarına karşı tüketilebilir. Doğum evveli ve sonrası çatlakları engelleyici tesire haizdir. Dudak çatlaması ve deride pullanmayı önlemede tüketilebilir. Daha birçok faydası olan kakao yapını daha yakından tanımak adına gelin bu yağın faydalarına göz atalım.

• Bedendeki zehirli materyalleri dışarı atar yani toksinleri vücuttan uzaklaştırıcı yönde etkisi bulunmaktadır.
• İdrar söktürücü özelliği vardır. İdrar yapma konusunda sıkıntılarınız varsa bu sıkıntılarınızı kakao yapı ile aşabilirsiniz.
• Böbrek enfeksiyonunu giderir ve enfeksiyon kaynaklı böbrek ağlarının kısa süre içerisinde yok olmasına yardımcı olur.
• İştah açıcı özelliği vardır. Kilo alamama problemi olan kişiler kakao yağı sayesinde iştahlarını açıp kilo alabilirler.
• Bedene güç verir. Aşırı derecede dermansız bir durumunuz varsa kendinize kakao yağı iler enerji yüklemesi yapıp olduğunuzdan daha güçlü hale gelebilirsiniz.
• Hanımefendilerin memelerinde yer alan yara ve çatlakları yumuşak hale getirir.
• Kısa süre içerisinde esmerleşmek için tüketilir.

Gün içerisinde 2 kez bir çay bardağı suya ya da şekere 2-3 damla damlatılarak tüketilir. Haricen deriye masaj yapılarak tatbik edilir. Sade yahut havuç yağı, menekşe yağı ile harmanlanarak yazın mükemmel bir bronzlaşma mahsulü olarak tüketilir.

NOT: Kafein içerdiğinden dahilen kullanımlarda 10 CC’den fazla alınma halinde çarpıntı yapabilir. Bu yüzden kalp problemi olan kişilerin her ne olursa olsun bu yağdan uzak durmasında fayda var.

sponsorlu bağlantılar

19 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler