Sponsorlu Bağlantılar

Patik modelleri ve yapılışı kış aylarında ayaklarının üşüyor olmasından dolayı boncuklu patik örnekleri yapılışı hakkında bilgi isteyenlere bilgi vermek adına hazırlandı. Boncuklu patik örnekleri bu yılın en moda ürünlerinden birisi olduğundan dolayı sizlere boncuklu patik modelleri ve yapılışı hakkında hem resimli hem de videolu anlatım sunmak istiyoruz. Boncuklu patik nasıl yapılır diye merak ediyorsanız gelin makalemizin devamından bu konu hakkında detaylı bilgi edinelim.

sponsorlu bağlantılar

Halk arasında daha çok çetik olarak bilinen en güzel boncuklu patik modellerini siz değerli takipçilerimiz için araştırdık. Genelde çeyizlik olarak kullanılan patikler modanın tersine işlem görmesiyle birlikte günümüzde de gündelik yaşamda en çok kullanılan giysiler arasında yerini aldı. Rengârenk boncuklu patik modellerine web sayfamızdan ulaşabilir ve dilediğiniz patik modelini örebilirsiniz. Eğer elinizden örgü işi gelmiyorsa el sanatları ürünlerini saten yerlerden boncuklu patik modellerine ulaşmanız mümkün. Çeyizlik patik modellerine dair videoda web sayfamızda bulunmaktadır.

Boncuklu Patik Modelleri

Boncuklu Patik Modelleri Yapılışı

Boncuklu Patik Modelleri Yapılışı

Boncuklu Patik Modelleri Yapılışı

Boncuklu Patik Modelleri Yapılışı

Boncuklu Patik Modelleri Yapılışı

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. meral pasuva diyor ki:

    Çeyizimde bir süre çeyizli patik var. Evlenmeyi düşünmüyorum. İlgilenen arkadaşlara sataabilirim patiklerimi ama el emeği göz nuru olduğu için 80 TL den aşağı veremem.

  2. semra ölmez diyor ki:

    bana acilen çeyiz için patik lazım ne olur

12 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc