Sponsorlu Bağlantılar

Kadınları elde etmenin çok zor olduğu neredeyse her platformda dile getirilse de aslında kadınların gönlünü kazanmak çok kolaydır. Yapılan araştırmalar sonrasında 5 temel hususun kadınları elde etmek için yeterli olduğunu ortaya koymuştur. İlişkileri sıradanlaşan ve bitme noktasına gelen kişilere yardımcı olabilmek için sizlere kadınları elde etmenin 5 yolu hakkında bilgi vereceğiz.

1-Kollarını ensesine doğru bastırın: En sıcak hareketlerden kabul edilen bu hareketin geri dönüşü daha da süratli ve arzulu bir halde olacaktır. Her hanımefendi ne kadar da baskıcı bir şekil olursa olsun hemen hepsi karşısındaki adamın birazda olsa muayenesi eline almış bulunduğunu görmesi hoşuna gider. Ön sevişme ve münasebet esnasında bileklerini nazikçe kafasının arkasına istikametli elinizle tutun. İki elini aniden tutup geriye doğru bastırın. İlk düşünüldüğünde bu baskıcı bir yaklaşım olarak görülse de hayatınızdaki kadın hükümdarlığınızı sevecek ve sizi daha çok isteyecektir. Mutlu bir evlilik istiyorsanız buna dikkat etmenizde fayda var.

2-Saçlarını okşayın: Bir bayan size ne miktarda soğuk olursa olsun en müessir tabanca olarak onun saçlarına dokunmanız ve okşamanız yelkenlerin suya inmesini büyük oranda sağlayacaktır. Ense ve boyun oldukça duyarlı yerler olduğundan eylemlerin başlangıç noktası oradan olmalıdır. Boyundan saç bölümüne geçildiğinde hareketlerinizin softlüğü onu oldukca tesiriniz altına alacaktır. Şayet birazcık fazla ortamı hareketlendirmeyi arzu ediyorsanız düğüm olan saç kesimlerini hafif açarak onun hassaslığını fazlaca da çoğaltabilirsiniz. Güvenli olun bir sonraki hareketinizin ne olduğunu merak ettiğinden dolayı aşırı derecede heyecanlanacak ve sizi daha çok arzulayacaktır.

3-Duygularınızı gösterin: Saçlarını okşamanız şayet onu hassas hale getiriyorsa temas esnasındaki hareketleriniz, duygularınız ve hissettiklerinizin dışa vurumu onun üstünde müthiş bir tesir oluşturcaktır. Bir bayan için seksi gelen hareketlerden biri adamın duygularını temas esnasında göstermesidir. Şahsına olan itimatı çoğalacağından bu minik tavsiyeyi bir deneyin. Onunla zaman geçirdiğiniz vakit eğlendiğinizi ciddi anlamda anlamasını sağlayın. Tabii ki her şeyde olduğu gibi bunda da aşırıya kaçmamak gerekmektedir.

4-Her zaman güzel sohbet açmaya çalışın: Hanımefendilerin aşkı fazlaca derinden ve fazlaca aşırı istekli bir halde yaşamalarından ötürü doğru vakitte istikametli bir konuşmanın yapılmasıyla sizlerle daha da sıcak bir ilişkisi olduğunu farkına varmasını mümkün kılar. Şekspir’den nameler ya da Barry White’ın sesiyle konuşmanız yerine bir tek kulağına bir şeyle fısıldamanız dahi kafi olacaktır. Pekala ne söylemelisiniz? En basit kısmı hanımefendiler hiç bir süre iltifatları geri çevirmezler. Söylemiş bulunduğunuz kelimeler hep aynı ve basitte olsa fısıldamaktan kaçınmayın. “Gözlerini oldukca seviyorum, bedenine bayılıyorum, tenin fazla soft şeklinde tümceler onu mutlu edecektir. Kadının mutlu olmasının onun size olan yaklaşımını değiştireceğinden dolayı olumlu sonuçlar alacağınıza emin olabilirsiniz.

5-Bedeninin her bölümünü keşfedin: Sizden ellerini çekememesi için onun bedeninin her köşesini beğendiğinizi ve teker teker iltifatlarla onun çekiciliğini açıklamanız sürekli olarak etken olacaktır. Bedeninin her köşesini keşfe çıkmanız onu mükemmel hissetirecektir. Ön sevişme esnasında bedeninin değişik noktalarına dokunmanız ilişkinizi eşsiz kılacaktır. Kadınlar vücutlarına iltifat edilmesinden aşırı derecede hoşlanır. Onun her yerini beğendiğinizi sürekli olarak dile getirin ve her yerine dikkatlice bakıp saatlerce dokunun.

Bazı zamanlar kadınlar farklı şeylerden de hoşlanabilmektedir. İlişkinizde zaman içerisinde kadının nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını anlamanız mümkündür. Hayatınızdaki kadını iyi bir şekilde analiz ederek hoşlandığı şeyleri yapmanız kadını elde etmeniz için yeterli olacaktır.

sponsorlu bağlantılar

19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler