Sponsorlu Bağlantılar

Bir erkeğin ciddi olduğu nasıl anlaşılır? Sorusu son zamanlarda mail kutumuzda sıkça rastlamış olduğumuz sorulardan birisidir. Bu yazı dizimizde sizlere bir erkeğin ciddi olduğu nasıl anlaşılır hususunda bilgi vermek istiyoruz. Herkesin kendi ele veren duyguları olduğu gibi erkeklerinde kendilerini ele veren duyguları vardır. Gelin bir erkeğin ciddi olduğu nasıl anlaşılırmış hep birlikte bir göz atalım.

Bir erkeğin ciddi olduğu nasıl anlaşılır

Bir erkeğin ciddi olduğu ilişkisine ilk başladığı dönemlerde anlaşılır. Sonradan olayı ciddiyete dökme ihtimali çok azdır. Bu yüzden bir erkekle duygusal yakınlık yaşayacaksanız ilk tanıştığınız zamanlar çok önemli. Erkek geleceğe dair planlar yapıyorsa ciddi demektir. Örneğin seninle şunu yapmak için para topluyorum evimiz şöyle olacak gibi söylemlerde bulunuyorsa emin olun bu erkek sizle ciddi bir şeyler yaşamayı düşünüyor.

Erkeğin ciddi olduğu daha önceki ilişkilerinden de anlaşılabilir. Bir laf vardır huylu huyundan vazgeçmez diye. Erkeğinizin geçmişte yapmış olduğu şeylerden yola çıkarak onun karakteri ve düşünceleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Geçmişte hataları bulunuyorsa biraz temkinli olmanızda fayda var. Zor kadın olmanız erkeğin size bağlanmasını sağlar. Bundan ötürü her şeye evet diyen bayan yerine biraz nazlı olmanızda fayda var.

sponsorlu bağlantılar

12 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler