Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Erkeğin Aşık Olduğunu ve Sevdiğini Nasıl Anlarım? Herşey insanlar için aşkta sevgide nefrette. Bu yazı dizimizde elimizden geldiği kadarı ile sizlere bir erkeğin derin duygular beslediğini nasıl anlarız hususunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Aslında erkekler duygularını açık eden duygularını gizlemekten kaçınan dobracı kişiliklere sahip insanlardır. Onlarınde pembe panjurlu ev hayali çocuğuyla bahçede top oynayacağı güzel bir yuvası olma umudu hep vardır. Bir erkeğin aşık olduğunu anlamk için onların gözlerine bakmanız yeterlidir. Samimiyeti gözlerinde yatıyordur buna emin olun. Aşık erkeğin gözleri dolar. Islak bakışlara sahiptir. Sevdiği için içinde hep kaybetme korkusu vardır. Ayrıca kıskançlık ve koruma duygusu hat safadadır. Elde edemediği biri olduğunda yada duygularını açamadığı bir bayan olduğunda hep gözleri dalar ve derin düşüncelere doğru sürüklenip gider. Derin derin düşünen bir erkek gördüğünüzde eğer evli değilse %70 ihtimalle bu erkek birini seviyordur. Aşk duyan sevgi duyan erkek kilo verir elde ettikten sonrada kilo alır. Kilo almayı olumsuz olarak algılamayalım bu huzurun ve mutluluğun verdiği bir etkidir. Seni çok beğeniyorum seni çok seviyorum diyen erkekten korkun bırakında lafları azından almak kerpeten misali olsun.

Çok konuşan çok yalan söyler diye boş yere atalarımız dememişler. Detbiri elden bırakmamak lazım. Karşımızdaki kişiyi iyice tartmadan aşktan sevgiden tek kelime etmeyelim sonra gönül kırıklarınız çok olur bizden demesi. Hepinize aşk kokan sevgi kokan bir yaşam dileriz. Allah huzuru başınızdan eksik etmesin.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

17 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc