Sponsorlu Bağlantılar

Ödemeli arama atma sistemi zor durumda kalan kişilerin yakınlarına ulaşabilmesi adına geliştirilmiştir. Bimcell ödemeli arama yapılan bilen GSM şirketleri arasında yer alıyor. Bimcell hattınızda kontörünüz bitti ve acilen birini aramanız mı gerekiyor? Bimcell ödemeli arama servisinden yararlanarak sevdiklerinize ulaşabilmeniz mümkün. Daha önceden hiç ödemeli arama yapmadıysanız bunun nasıl yapıldığını gelin öğrenelim.

* Ödemeli aramak istediğiniz telefon numarasını 9696’ya SMS ile gönderebilirsiniz. (Örnek: 05511234567)

* Aramak istediğiniz numaranın başına 9696 ekleyerek arama yaparak da Ödemeli Arama servisinden yararlanabilirsiniz. (Örnek: 969605551234567)

Bazı Bimcell kullanıcıları ödemeli arama yapmayı deyim yerindeyse adet haline getirdiğinden dolayı birçok kişi bu tarz kişiler kendilerine ödemeli arama yaptığı zaman geri dönmemektedir. Bu durum yalancı çobanın hikayesinde bir durumu yaşamanıza neden olabilir. Başınıza kötü bir şey geldiği zaman ödemeli arama yapmanız durumunda karşı tarafta yer alan kişiler aynı durumlardan dolayı arama yaptığınızı düşünebilir ve sizlere geri dönüş yapmaya bilir. Bu tarz durumlardan dolayı mağdur olmamak adına ödemeli aramayı sadece özel gereksinim oluşmasında yapmanızda fayda var.
bimcell
Bimcell ödemeli arama servisi ile yapılan aramalar normal aramalar gibi ücretlendirilmekte ve ödemeyi asıl aramayı yapan kişi yapmaktadır. Yani kontörünüz yoksa ve ödemeli arama yaptıysanız ilgili görüşmenin bedelinin karşı tarafa yansıyacağını bilmenizi isteriz. Güncel haldeki sistem bu şekildedir. Sistemsel bir değişiklik olması halinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler