Sponsorlu Bağlantılar

Bimcell bakiye sorgulama işlemi mevcut hattınızda ne kadar TL kaldığını öğrenmek adına yapabileceğiniz bir işlemdir. Bimcell bakiye öğrenme sistemi Bimcell kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır. Özellikle acil telefon görüşmesi yapmanızı gerektirecek bir durum söz konusuysa işlerinize başlamadan önce bakiye sorgulaması yapmanızda fayda var.

Bimcell hattınızda bulunan TL miktarını bakiye sorgulama işleminden yararlanarak öğrenebilmeniz mümkün. Bimcell bakiye sorgulama işlemi bilgilerine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

*123# ile faturasız hattınızdaki TL miktarınızı öğrenmek için, *123#’yi tuşlayarak arama yapmanız yeterli. Arama sonucu, telefonunuzun ekranında bakiyenizi görürsünüz.

9333’ü arayarak; faturasız hattınızdaki TL miktarınızı öğrenmek için, 9333’ü aramanız yeterli. Arama sonucu, bakiyeniz sesli yanıt sistemi tarafından size anons edilir.

Bakiye sorgulama işlemi için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Verdiğimiz bilgilerin tamamı sadece Bimcell kullanıcıları için geçerlidir. Her GSM şirketi kendisine has olan bakiye sorgulama sistemlerini kullanmaktadır. Bu nedenden dolayı Bimcell bakiye sorgulama sistemini kullanarak diğer GSM operatörlerinin kalan bakiyesini öğrenmeniz mümkün değildir. Diğer GSM şirketlerinin abonesiyseniz site içerisinde arama yaparak diğer GSM şirketlerinde bakiye sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenmeniz mümkün. Bakiye sorgulama ile alakalı sistemsel bir değişiklik olması halinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.
bimcellZaman zaman TL kesintileri ile alakalı ciddi problemler yaşayan kişilerin olduğu biliniyor. Hattınızdan kullanımınızdan fazla TL kesintisi yapıldığını düşünüyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak ilgili sorunu bildirin. Sistemsel bir analiz sonrasında mağduriyetinizin giderileceğine emin olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler