Sponsorlu Bağlantılar

Bebek yeleği modelleri ve Bebek yeleği yapılışı temalı makalemize hoşgeldiniz. Kış mevsimim ser geçiyor olmasından dolayı beraber yeni ana olacak hanımefendilere armağanlık bebek yeleği yapımları herkes tarafından yapılmaya başlamıştır sanırım. Bu makalemizde siz bayanlara bebek yeleği ne şekilde yapılır meselesinde bilgi vermek istiyoruz. Ek olarak bebek yeleği inşa etmeyi bilen insanlara düşünce vermek maksadıyla bu senenin modası olan en estetik bebek yeleklerini sizinle paylaşmak istiyoruz.

sponsorlu bağlantılar

Bebek yeleğine başlamadan ilkin doğacak bebeğin cinsiyetini öğrenmenizde yarar bulunmakta. Renk seçimini bay veya bayan bebek olacak olmasına göre seçerseniz yapmış olduğunuz yeleklerin ziyan olmasını önleyebilirsiniz. Eğer doğacak bebeğin cinsiyetinin ne olduğunu öğrenemediyseniz sarı rengi kullanmanızı öneririz. Sarı renk yelekler hem bayan aynı zamanda bay çocuğa uyabilecek sıklıkla kullanılan bir renktir.

Eğer elinizden örgü işi gelmiyorsa ve bebek yeleğine ihtiyacınız mevcutsa toplum pazarlarında bilhassa köylü hanımefendilere rica ederseniz sizlere ücret karşılığında el emeği göz nuru olan bebek yeleklerini yapıp vereceklerdir.

Sayfamızda düşünce alışverişi olmasını istiyoruz. Bu yüzden şahsı bebek yeleği örneklerine güvenen okurlarımızın bitirdikleri mahsulleri bize göndermesini ve bu mahsulleri internet makalemizde yayınlayıp bilgi alışverişi yapmak niyetindeyiz. Göndermek arzu ettiğiniz mamuller için haberleşme bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

En Güzel Bebek Yeleği Örnekleri

Bebek Yeleği Örnekleri

Bebek Yeleği Örnekleri

Bebek Yeleği Örnekleri

Bebek Yeleği Örnekleri

Bebek Yeleği Örnekleri

Bebek Yeleği Örnekleri

Bebek Yeleği Örnekleri

Bebek Yeleği Örnekleri

Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek Yeleği Yapılışı
sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

12 Yorum Yapılmış.

 1. İREM BELDE diyor ki:

  Eğer bir kadının gerçek aşkı olmayı başarabilmişseniz; Çok şanslısınız, çünkü sizin için hayat; asla sıradan olmayacak.

 2. RÜÇHAN BENGİSU diyor ki:

  Çalab’ın dünyasında yüz bin dürlü sevgi var;

 3. ALIM SÜMER diyor ki:

  Bugün sensiz olsamda sanki sen varmışsın gibi mutluydum odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda olduğunda heryer cennet gibi geliyor bana biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için..

 4. ÖZALP TULU diyor ki:

  Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam, aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

 5. RUHSAR ÖZDE diyor ki:

  Bebek yeleği örneklerinizi çok beğendim. En kısa zaman içerisinde web sayfanızda bulunan bebek yeleği modellerini yapmak istiyorum Umarım elime gözüme bulaştırmam.

 6. KORAL ARZU diyor ki:

  Bebek yeleklerini çopk bebeğendim. Çocuğunuzun kıymetini bilin ben kısırım benim çocuğum malesef olmuyor.

 7. DURSUN ALPKAN diyor ki:

  Bebek yeleği diyip geçmemek lazım bu gün köylü pazarındaki yakalı bebek yeleklerine baktım 50 TL para istediler. Elinizden örgü işi geliyorsa kendiniz örün hanımlar.

 8. SERPİL SİMİN diyor ki:

  Videodaki kadın gerçekten çok başarılı bir şekilde yakadan başlamalı bebek yeleği hakkında güzel bilgi vermiş. Bu tip paylaşımların devamını görmeyi temenni ederiz.

 9. Melis Bebek diyor ki:

  Bebek bekleyen bir bayanım ve sayfanızdaki bebek yeleiği örnekleri konusunu gördüm. İlk bebek yeleiğini çok beğendim ama elimden örgü işi gelmiyor. Bana bu yeleği satma imkanınız var mı? Bu konuda bilgi verirseniz çok memnun olurum.

  • admin diyor ki:

   Sayın takipçimiz sayfamızdaki bebek yelekleri sizlere fikir vermek amacıyla paylaşılmıştır. Malasef o bebek yeleği elimizde yok. olsa size hediye etmek isterdik.

 10. aslı ipek diyor ki:

  Çok güzel modeller bebeğime yakışacaklar

 11. hatice diyor ki:

  Videounun üstündeki pempe yeleği çok beğendim. Ablamın kızı oldu onun için bu bebek leyeğini yapacam nasipse
  teşekkür ederim

14 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc