Sponsorlu Bağlantılar

Bay J, Bay J Biyografi, Bay J Kaç Yaşında, Bay J Kimdir, Bay J Nereli, Bay J’nin Hayatı… Biraz muzur kimisine laf koyan fakat vaz geçilemehen dj lerden bay j yi ne kadar iyi tanıyorsunuz? Sizler için bay j’nin hayatını araştırdık ve elde ettiğimiz bilgileri siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istedik. Bay j Hakkındaki bilinmeyenlere gelin birlikte bir göz atalım… Esas Adı adı “Jerfi Benveniste”. İtalyan baba ve İspanyol asıllı Türk annenin oğludur. 39 yaşındadır, 12 yıllık evli ve 6 yaşında bir oğlu vardır. Bay J, Eğitimini aldığı ve reklam müzikleri aracılığıyla sürdürdüğü gerçek mesleği müzisyenlik ama o en iyi yaptığı işin yemek pişirmek olduğunu söylüyor.

Bay J, Türkiye’de doğmuş bir İtalyan vatandaşıdır. Yuvadan itibaren İtalyan okullarında okudum. Üniversite hikayem uzun, Boğaziçi Üniversitesi’nde 5 yıl, daha sonra Mimar Sinan Konservatuarı’nda 2 yıl opera solistliği. 1995-1997 yılları arasında UCLA California Üniversitesi’nde elektronik müzik eğitimi aldım. 1997-2000 yılları arasında 300’den fazla reklam filmi müziği ve radyo jingle’ı besteledim, daha sonra radyo programım popüler oldukça o tarafa ağırlık vermeye başladım.

1991 yılında Genç Radyo, 1993 yılında İngiltere Klas FM (daha sonra Radyo Klas oldu adı). 1999-2001 arası Number One FM’in sabah programını sundum, son 9 yıldır da Power FM’in Akşam Show’unu sunuyorum.

Geveze’yle birlikte 4,5 yıl önce kurduğumuz “Fazla Mesai” adlı bir grubumuz var. Sahneye 8 kişi çıkıyoruz ve sanırım şu anda Türkiye’nin en eğlenceli 3 sahne grubundan biriyiz. Geveze’yle 80’li yılların ortalarından beri sahnede şarkı söyleriz, çok pozitif bir enerji yayıyoruz dışarıya.

Stand-up gösteriler yaptım.

Nişantaşı’nda arkadaşımın barında 10 gösteri yaptım. Çok gülenler oldu, yuhalayıp hadi bitir şunu da biraz müzik dinleyelim diyenler oldu. Radyodaki cinsellik içeren esprilerimin sansürsüz versiyonu stand up gösterim. İnsanlar alınıp yadırgayabiliyor. Bir gün seyircinin hazır olduğunu hissedersem yine başlayabilirim.

Yaptığım şeyi iyi yaptığıma gerçekten inanıyorum. Bıkmadan usanmadan yıllardır her gün oturup titizlikle yazarım programımı, siler siler bu olmadı deyip baştan yazarım. Her anonsumun bir başı bir sonu vardır. Konular arasındaki bağlantıları titizlikle işlerim, kimse “yuh konudan konuya ne biçim atladı” demez.

İlk yayınımı 1991 yılında yaptığımı düşünürseniz meslekte 16’ıncı yılım olduğu gerçeği de var tabi. Ha tabi unutmadan; deliyim biraz da. Yani aman en kötü ne olabilir ki mantığı vardır bende, bu prensip size rahatlık ve özgüven kazandırır doğal olarak.

Son olarak Bay J Star Tv’de yayınlanan “Çal Kalbimi” isimli yarışma programını sunuyor. Programda 30 genç kız, gönüllerini feth edecek erkeği seçmeye çalışıyor. Tabiiki Bay J programa esprileriyle ve güleryüzüyle renk katıyor. Kendisini programında başarılar diliyoruz.

sponsorlu bağlantılar

15 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler