Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Başak burucu yüreği aşk kokan burçlardan birisidir. Aşırı şekilde tatlı dilli olmalarına rağmen başak burcunun da anlaşamadığı burçlar bulunmaktadır. Özellikle evlenmek için doğru burç seçimi yapmak isteyenler başak burcu hangi burçlarla anlaşır diye merak ettiğinden dolayı sizlere başak burcu olan kişilerin hangi burçlar ile çok iyi, hangi burçlar ile çok kötü olduklarını açıklamaya çalışacağız.

Başak burcunun arasının çok iyi olduğu burçlar: boğa, oğlak
Başak burcunun arasının iyi olduğu burçlar: ikizler, yengeç, balık, koç
Başak burcunun arasının kötü olduğu burçlar: kova, aslan, akrep
Başak burcunun arasının ne iyi ne kötü olduğu burçlar: terazi, yay

Uyarılarımızı dikkate almanız durumunda mutluluğu yakalayacağınızı düşünmekteyiz. Hepinize huzur dolu bir yuva dileriz. Başak kişileri akıllı ve pratik olma özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Eleştirici yönlerine tahammül edemeyeceğinizi bilmiyorum söylememe gerek kalmış mıdır? Ama onun can alıcı iltifatları da hiç kimsede yoktur. Lafları açık yürekli ve içtendir. Parlayan gözlerini size diktiği vakit etkilenmemeniz olası değildir. Bu nedenden dolayı başak burcu olan kişiler aşk için yaratılmış kişiler olarak tanınmaktadır.
başak burcuBaşak burcu olan bir hayat arkadaşınız varsa ömrünüzün büyük bölümü aşk sözlerinden ibaret olacaktır. Şahsımız adına başak burcu ile aşk yaşayan kişileri ciddi anlamda şanslı buluyoruz. Eğer hayatınızda böyle birisi varsa kesinlikle bu kişilerin değerini bilin.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

11 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc