Sponsorlu Bağlantılar

Banko asistanları bankaların en çok alım yaptığı dallardan birisi olduğundan dolayı birçok kişi verilen maaşları merak etmektedir. Çok sayıda kişi banko asistanı maaşları hakkında bilgi istediğinden dolayı tarafımıza banko asistanları ne kadar maaş alıyor sorusunu sormaktadır. Sizlere durumu daha iyi açıklayabilmek adına bir takipçimiz sormuş olduğu soru üzerinden bilgi vermek istiyoruz.

Takipçi Sorusu: Banko asistanı alımı ilanları üzerinden ilgili kadrolara başvuru yapmak istiyorum fakat banko asistanlığı sınavı kazanırsam ne kadar maaş alacağımı bilemediğim dolayı şuan çalışmış olduğum işi bırakmaktan korkuyorum ve sınava girip girmeme konusunda çekimser kalmış durumdayım. Şuan 1300 TL maaş almaktayım ve sağ olsun şirket yetkilileri hem maaşımı gününde ödemekte hem de sigortamı gününde yatırmaktalar. Banko asistanları ne kadar maaş alıyor konusunda beni aydınlatırsanız kariyer hayatımı vermiş olduğunuz bilgilere göre şekillendirmeye çalışacağım. Kısa süre içerisinde sualime bir cevap verirseniz memnun olurum.
Banko Asistanı Maaşları
Cevap: Banko görevlileri yani banko asistanları 1300-2000 TL civarında maaş alarak mesleki hayatlarını sürdürmektedirler. Alınan maaşlar özel bankalarda daha yüksekken devlet bankalarında daha düşüktür. Bu durumun temel sebebi ülkemizde özel teşebbüs ile açılmış olan bankaların daha popüler olmasıdır. Banaklarda işler bir hayli yoğundur. Eğer şu anki işiniz aşırı yoğun değilse kımıldamamanızı tavsiye ederiz. Eğer her şeye rağmen başvuru yapmak ve bankalarda çalışmak isterseniz yakın zaman içerisinde Ziraat Bankası ve Halk Bankası çok sayıda personel alımı yapacaktır.

Halk Bankası personel alımı bağlantısından alımlar hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca banko asistanları ne iş yapar bağlantısından ilgili meslek gurubunda yer alan kişilerin hangi işlerle uğraştıkları hakkında da bilgi edinmeniz mümkündür.

sponsorlu bağlantılar

19 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler