Sponsorlu Bağlantılar

Balgam söktürücü karışım hazırladığını söyleyen ve bu karışımlardan ciddi derecede kar eden kişiler bulunmaktadır. Bu tarz kişilere para kaptırmanızı önlemek adına sizlere balgamı ne söker konusunu anlatırken balgam söktürücü şifalı bitkiler hakkında da bilgi vereceğiz.

Boğazımıza birikmiş balgam kitlesi çoğu zaman nefes almamızı engelleyen bir rol oynamaktadır. Bu yazı dizimizde balgam birikmesinden şikayetçi takipçilerimiz için balgamı nelerin sökeceğinden ve balgam sökücü şifalı bitkilerden bahsetmek istiyoruz.

Balgam sökmenin en etkili yöntemi ısırgan otunun tohumu ile üzüm suyu karışımıdır. Aktarcılardan temin edebileceğiniz ısırgan otu tohumunu üzüm suyu ile kaynatınız. Daha sonra her sabah 1 çorba kaşığı tüketerek boğazınızda oluşan balgam kitlesinden kurtulabilirsiniz.

Diğer bir balgam sökücü besin ise Antep fıstığı ve bal karışımıdır. Antep fıstığı ile balı iyice harmanlayıp her gün tüketmeniz durumunda balgamınız tez zamanda sökülecektir.

Ayrık otu kökünü çat gibi demleyip gün içerisinde 2-3 sefer içmeniz durumunda balgamınız sökülecektir.

Bal içerisine tuz atıp tüketmeniz durumunda da balgam sökülür. Ancak bu karışımın tadı çok kötü olduğundan pek tavsiye etmiyorum. Balgam söktürücü etkisi olan bir diğer karışım bal ve zencefildir. Bir miktar zencefil ile bir miktar balı karıştırıp sabahları ve yatmadan evvel tüketmeniz durumunda balgamınız kısa süre içerisinde sökülecektir. Eğer bu bunları denemiş olmanıza rağmen balgamı bir türlü atamıyorsanız ciğerleriniz ile alakalı ciddi sıkıntılar olabilir. Bu tip durumlarda bir doktora görünmeniz gerekmektedir.

sponsorlu bağlantılar

16 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler