Sponsorlu Bağlantılar

Sindirim sistemi problemleri arasında yer alan bazı bağırsak yaraları, alternatif tıp dünyasında yer alan bitkiler ile iyileştirildiğinden dolayı bağırsak yaralarına iyi gelen bitkiler merak ediliyor. Sizlerde bağırsak iltihabı ve bağırsak yarası ile mücadele ediyorsanız bağırsak yaralarına ne iyi gelir konusunda sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Bağırsak iltihabı ve bağırsak yaraları günümüz insanlarının en çok baş etmeye çalıştığı hastalıklar arasında yer almakta. Bu yazı dizimizde sizlerle bağırsak iltihaplarına ve bağırsak yaralarına iyi gelen şifalı bitkilerden bahsetmek istiyoruz. Gelin bağırsak iltihabı ve bağırsak yaraları için hangi şifalı bitkileri daha fazla tüketmemiz gerektiğine bir göz atalım.

– Papatyanın ıhlamur gibi kaynatılıp tüketilmesi bağırsak yaralarının ve iltihaplarının kısa zaman içerisinde iyileşmesini sağlayacaktır. Uzmanlar papatyaların mutlaka taze olmasını önermektedir.

– Taze sıkılmış meyve sularını tüketmek içimizi temizler ve bağırsak iltihaplarını geçirir. Eğer meyve tüketmeyi sevmeyen birisiyseniz kesinlikle beslenme zincirinize meyveleri eklemelisiniz.

– Soğan bağırsaklardaki mikropları temizler. Özellikle pişmemiş soğan ile yapılan salatalar bağırsaklarınızda yer alan mikropları yok ederek yaraların ve iltihapların kısa süre içerisinde ortadan kalmasına yardımcı olur.

– Kekik bağırsak iltihapları için faydalıdır. 40- 50 gr kekik 1 lt suda haşlanıp çayı içilirse mide sularını arttırır ve iştah açar. Bu sayede bağırsaklarınız daha az yorulur ve sorunların ortadan kalkması için ek süre kazanılır.

Bağırsak iltihaplarını ve yaralarını ortadan kaldırmak için bahsettiğimiz bu yöntemler kesinlikle doktor gözetiminde yapılmalıdır. Ayrıca herkeste olumlu sonuçların alınması pek mümkün değildir. Bu yüzden modern tıp dünyasında yer alan yöntemlerden de yararlanmaya özen gösterin.

sponsorlu bağlantılar

19 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler