Sponsorlu Bağlantılar

Ayağı sıkan ayakkabı nasıl genişletilir ve dar ayakkabı nasıl açılır konusu yeni ayakkabı alıp bu ayakkabının atağını sıkmasından dolayı rahatsız olan kişiler tarafından merak edilmektedir. Dar ayakkabı evde nasıl genişletilir sorusunu soran çok sayıda kişi olduğundan dolayı sizlere dar gelen ayakkabı nasıl genişletilir konusunda bilgi vermek istiyoruz.

sponsorlu bağlantılar

Ayağı sıkan ayakkabıları bir nebzede olsa genişletebilmek için neler yapılacağına dair 2 güzel yöntemi sizlerle paylaşacağız. Bu yöntemlerden sizlere uygun olanını deneyip sıkan ayakkabılarınızdan kurtulabilirsiniz.

– Öncelikle ayakkabınızın sıkan kısmını teşhis edin. Daha sonra bu sıkan kısmı ıslayın ayrıca biz bezi ıslatıp ayakkabınızın içine yerleştirip buzdolabınızın derin dondurucu kısmına koyunuz. Bırakın 1 gün durdun. 1 günün ardında ayakkabınızı çıkarınca göreceksiniz ki ayağınıza rahat bir şekilde oturacak.
Sıkan Ayakkabı Nasıl Genişletilir– Diğer bir yöntemde ayakkabınızın sıkan kısmını buhara tutma yöntemidir. Ayakkabınızın sıkan kısmını buhara tutup ısıtın. Daha sonra bu sıkan kısma badem yağı sürüp vadem yağını iyice yedirin.

Sıkan ayakkabı nasıl genişletilir konusunda sizlerde bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. remzi diyor ki:

    çocuk dolgu ayakkabı nasıl genişletilir

  2. kazım benli diyor ki:

    Bilgilendirme için teşşekkür ederim. Umarım ayakkabım açılır

10 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc