Sponsorlu Bağlantılar

Bir kişi sizi aradığı zaman siz telefonu açana kadar arayan kişilerin müzik dinlemesini istiyorsanız Avea ringa hizmeti ile bunu hayat geçirmeniz mümkündür. Bazı Avea ringafon kullanıcıları Avea ringa nasıl iptal edilir konusunda bilgi istemektedir. Bu durumun temel sebebi ise birçoğunuzun çalarken dinlet olarak bilgi bu uygulama için her ay ödeme yapılması gerekmesidir. Almış olduğunuz bu hizmeti sonlandırmak istiyorsanız Avea ringa müzik iptal etme nasıl yapılır konusunda sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Soru: Avea Ringa Müzik Nasıl iptal edilir? Aveanın Ringasına abone oldum ve hattımdan sürekli kontör gidiyor. Müşteri hizmetlerini aradım bu ringa onlara ait değilmiş öle diyorlar. Müşteri hizmetleri bana şu numarayı aramamı söyledi 0555 738 37 00 aradım ama gene de sonuç alamadım. Bu ringayı nasıl iptal edebilirim? Yardımcı olursanız gerçekten çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

Cevap: Sayın Takipçimiz öncelikle bahsettiğiniz servis ringa değil, ringofon dur. Zira yazdığınız müşteri hizmetleri numarası o servise ait. Servisi kapatmanız için IPTAL yazıp 3700’a SMS atmanız yeterli. Durumunuzun düzelmemesi halinde aldığınız uyarıyı bize gönderin elimizden geldiği kadar tekrardan sizin için araştırırız. Kolay gelsin.
aveaAvea ringa uygulaması en eski uygulamalar arasında yer almasına rağmen günümüzde büyük ilgi görmeye devam ediyor. Birçok kişi sıradanlaştığını düşünse de uzun süre boyunca bu hizmetin en çok tercih edilen hizmetlerden birisi olmasını beklenmektedir.

sponsorlu bağlantılar

20 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler