Sponsorlu Bağlantılar

Bir kişi sizi aradığı zaman siz telefonu açana kadar arayan kişilerin müzik dinlemesini istiyorsanız Avea ringa hizmeti ile bunu hayat geçirmeniz mümkündür. Bazı Avea ringafon kullanıcıları Avea ringa nasıl iptal edilir konusunda bilgi istemektedir. Bu durumun temel sebebi ise birçoğunuzun çalarken dinlet olarak bilgi bu uygulama için her ay ödeme yapılması gerekmesidir. Almış olduğunuz bu hizmeti sonlandırmak istiyorsanız Avea ringa müzik iptal etme nasıl yapılır konusunda sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Soru: Avea Ringa Müzik Nasıl iptal edilir? Aveanın Ringasına abone oldum ve hattımdan sürekli kontör gidiyor. Müşteri hizmetlerini aradım bu ringa onlara ait değilmiş öle diyorlar. Müşteri hizmetleri bana şu numarayı aramamı söyledi 0555 738 37 00 aradım ama gene de sonuç alamadım. Bu ringayı nasıl iptal edebilirim? Yardımcı olursanız gerçekten çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

Cevap: Sayın Takipçimiz öncelikle bahsettiğiniz servis ringa değil, ringofon dur. Zira yazdığınız müşteri hizmetleri numarası o servise ait. Servisi kapatmanız için IPTAL yazıp 3700’a SMS atmanız yeterli. Durumunuzun düzelmemesi halinde aldığınız uyarıyı bize gönderin elimizden geldiği kadar tekrardan sizin için araştırırız. Kolay gelsin.
aveaAvea ringa uygulaması en eski uygulamalar arasında yer almasına rağmen günümüzde büyük ilgi görmeye devam ediyor. Birçok kişi sıradanlaştığını düşünse de uzun süre boyunca bu hizmetin en çok tercih edilen hizmetlerden birisi olmasını beklenmektedir.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

7 Yorum Yapılmış.

 1. secret diyor ki:

  ARKADAŞLAR SAÇMALAMAYIN BİR OPERATÖR UYGULAMASI SİZİ BU KADAR GERMESİN : ))) DİREK 9292 Yİ ARAYIN ORADAN UYGULAMAYI DİNLEYİP İPTAL ETMEK DİYOR ORADAN SİZİ YÖNLENDİRİP KISA MESAJ DİREK GELİYOR KISA MESAJA CEVAP OLARAK ” TEKLİF RED” YAZIP 9292 YE GÖNDERDİĞİNİZDE DİREK İPTAL OLUYOR RİNGA : ))))

  • tamer diyor ki:

   5 ayda 10 kez aramıştım ama sonuç alamamıştım sağol yardımın için 9292 ye basıp 9 u sonra 5 i sonra 1 i tuşladım ve kabus sona erdi

 2. Ahmet Köksal diyor ki:

  Ringa nın hemen iptal edilememsi Avea nın ne kadar profesyonel olduğunu ve arka planda ne gibi işler çevirdiklerini açıkça ortaya koyuyuor !!!

 3. firdevs kazım diyor ki:

  Şu ringaya abone olduğum güne lanet olsun. Acil bir şekilde ringayı iptal etmek istiyorum.

 4. naz he diyor ki:

  allah belanı versin ringa :(

 5. ringa ahmet diyor ki:

  Bu ringa beni çıldırtmış durumda

 6. selimcan biçer diyor ki:

  ne zamana kadar iptal edilir ? hemen gönderdim ardım yine müzik çalıyor sms i gönderdik 1 dk önce ardık müzik çaldı

10 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc