Sponsorlu Bağlantılar

Avea puk kodumu nasıl öğrenebilirim sorusunu genel de 3 defa pin kodunu yanlış giren ve sonuç olarak puk kodunu girmesi gereken kişiler sormaktadır. Avea puk kodu sorgulama işlemi internetin gelişmesiyle birlikte kolay bir şekilde yapılmaktadır. Makalemizin devamında yer alan bilgileri dikkate alarak Avea puk kodu öğrenme konusunda bilgi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Verdiğimiz bilgiler Avea Puk 1 ve Puk 2 kodlarını öğrenmek için geçerlidir. Puk kodu sorgulama sistemiyle alakalı yaşamış olduğunuz sorunları bizlere bildirmeniz durumunda sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Avea hattınıza ait olan Pin kodunuzu 3 defa yanlış girerseniz puk kodu ile muhatap olmak zorunda kalırsınız. Makalemizin devamında size vereceğimiz bilgileri harfiyen uygularsanız Puk kodu belasından kurtulup Hattınızı eski haline getirebilirsiniz. Verdiğimiz bilgilerin Avea puk kodu konusunda yeterli olduğunu düşünüyoruz.
Avea puk kodu sorgulama öğrenme
Avea Hattın Puk Kodu nasıl öğrenilir? Avea hatlı cep telefonunuzdan 500′ ü, diğer telefonlardan 444 1 500 Numaralı Avea Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, güvenlik gereği istenen bilgileri verdikten sonra PUK kodunuzu temsilciden öğrenebilirsiniz. Bir daha aynı sorunları yaşamamak adına puk kodunuzu bir yere kaydetmenizi tavsiye ederiz.

Avea puk kodu sorgulama ve Avea puk kodu öğrenme konusunda öğrenmek istediklerinizi yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

13 Yorum Yapılmış.

 1. acil diyor ki:

  puk kodunu öğrenmek istiyorum.müşteri hizmetlerine (500)ulaşamıyorum! online işlemlerede giremiyorum cünki şifrem yk.sifre tele geliyor,benimde zaten kilitlendiği için şifremi de öğrenemiyorum.başka ne şekilde ögrenebilirim puk kodumu??

 2. kürşat saraç diyor ki:

  ya arkadaşlar avea hattım var pın kodunu 3 kez yanlış girdim puk kodu soruyor kartıda kaybettim nasıl yapcam bi söylermisiniz ? :(

 3. haşim diyor ki:

  pul kodo müşterı hızmetlerını aramadan nasıl yapabilirim

 4. aveali diyor ki:

  abi başlıcam yaa aveanın anasayfasındada yazıyo bu internetten nasıl ogrencem puk kodumu hatsız kullanıyom telimi nasıl arıcam abi nasıl bi kafa bu işeyaramaz

 5. yaşar diyor ki:

  pin kodu engeli var puk kodunu istiyor puk kodunu öğrenmek istiyorum

 6. ebru tüfekçi diyor ki:

  avealıyım puk kodumu kaybettim nasıl öğrenebilirim

 7. meral diyor ki:

  puk kodumu unuttum aveayı aradın su numaraya vbas buna bas dıyo yapamadım nasıl musterı hızmetlerıne baglanabılırım

 8. reisss diyor ki:

  Açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgiler sayesinde işim görüldü.

 9. melike diyor ki:

  ya pın kodu yanlış gırdım.. puk ıstıyo ama benım açık hat bunu nasıl açabilirim..

 10. Ferithan Karakaş diyor ki:

  ya arkadaşlar avea hattım var pın kodunu 3 kez yanlış girdim puk kodu soruyor kartıda kaybettim nasıl yapcam bi söylermisiniz ? :(

 11. cengiz karayel diyor ki:

  3 kez pın kodumu yanlış girdim hattım açılmıyor puk kodumu öğrenebilirmiyim, en kısa zamanda bilgilendirirseniz sevinirim.

 12. avealı diyor ki:

  Ayrıntılı bilgi için teşekkür ederim

10 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc