Sponsorlu Bağlantılar

Avea Jet kota sorgulama işlemi ilgili internet hizmetinin kotalı olmasından dolayı Avea Jet kullanıcılarının en çok yaptıkları sorgulamalar arasında yer alıyor. Avea Jet kotasının aşılması durumunda yüksek faturaların gelmesi kullanıcıların kota sorgulaması yapmasına neden olmaktadır. Avea Jet modem kota sorgulaması nasıl yapılır diye merak ediyorsanız gelin bunun nasıl yapıldığını öğrenelim.

sponsorlu bağlantılar

Avea Jet kullanıcısıysanız ve kendinize sunulmuş olan kotadan geriye kalan kotanın ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorsanız “KALAN MB” yazıp 9495’e ücretsiz SMS gönderin. Kısa bir beklemenin ardından Avea Jet kalan kota miktarınız mesaj olarak tarafınıza gönderilecektir. Bu sorgulamayı verilen kota miktarını aşmamak adına zaman zaman yapmanızı tavsiye ederiz.

Avea Jet bulunduğu her ortamda internet kullanmak isteyen kişiler için biçilmiş kaftandır. Avea Jet hizmetini diğer hizmetlerden farklı kılan en önemli özelliği ise hızının diğerlerine göre daha yüksek olmasıdır. Bazı kişiler Avea Jet modem çok yavaş dese de bu kişiler çekim alanından çok uzak yerlerde bulunan kişilerdir. Bir süreliğine de olsa Avea Jet modem kullanmış birisi olarak verilen hizmetin kaliteli bir hizmet olduğunu söyleyebilirim.

İnternet başındayken zaman gerçekten çok hızlı geçmekte ve insanlar kimi zaman ne kadar kota harcadıklarının farkına dahi varamamaktadır. Kota aşımı nedeniyle mağdur olmamak adına verdiğimiz bilgilerden yararlanarak kota sorgulaması yapın. Her internet firmasında olduğu gibi Avea Jet imkanlarını bizlere sunan firmada da kota aşımları yüksek fatura olarak karşımıza çıkmaktadır.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

4 Yorum Yapılmış.

 1. faruk diyor ki:

  ya mesajlada gelmiyor arkadaş lar bubun ne kara kota kaldığı ya

 2. gülsen gökduman diyor ki:

  2 gündür avea jeti doğru dürüst kullanamıyorum oyunda sık sık kesiliyor hep sayfa yenilemek zorunda kalıyorum her ayda 36 liranın çok üzerinde ödemem var gerçekten randıman alamıyorum neden sık sık kesiliyor

 3. Yalçın durgun diyor ki:

  Ave çok kötü ya. Avea jet çok yavaş bir sayfa açılsın diye saatlerce bekliyorum. Kota sorgulaması yaptığımda da limitin bitmiş oluyor.

 4. hazır bebek diyor ki:

  Bilgilendirme için çok teşekkür ederim

20 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc