Sponsorlu Bağlantılar

Avea jet DNS değiştirme işlemi son zamanlarda birçok web sitesinin erişime kapatılmasından dolayı merak edilmektedir. Avea jet modem DNS değiştirme işlemi hakkında birçok takipçimizin bilgisinin olmamasından dolayı bu makalemizde Avea 3G DNS ayarları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Makalemizin devamından DNS değiştirme ayarları hakkında bilgi aldıktan sonra yasaklı tüm sitelere giriş yapabilirsiniz.

İnternet sitelerine sürekli sansür koyulmasından dolayı birçok kişi bilgiye ulaşmada zorluk çekmeye başlamış durumda. Toplumsal alanda düşünce özgürlüğü yasaklandığı gibi bu yasak internet ortamına da girmiş durumda. Bazı kişilerin düşünceleri zararlı bulunduğundan dolayı ilgili kişilerin web sitelerine yasak koyulmaya devam edilmekte. Sizlerde bu yasaklara sitelere girmek istiyorsanız gelin DNS değişikliği nasıl yapılırmış öğrenelim.

Ağ bağlantılarına girilir, çevirmeli bağlantılar içersinde Avea jet mobil seçilir, sağ tıklanır özellikler tıklanır, ağ iletişimine tıklanır, internet iletişim kuralları tcp/ip seçilir, özellikler tıklanır, dns ayarlarına 8.8.8.8 ikincil dns ayarlarına da 8.8.4.4 eklenir.
Avea jet DNS değiştirmeEğer verdiğimiz DNS adresleri uymazsa birde 4.2.2.1 ve 4.2.2.2 DNS adreslerini deneyiniz.

Avea ailesinin sunmuş olduğu bu hizmetten memnun değilseniz Avea jet nasıl iptal edilir bağlantısından aboneliğinizi nasıl sonlandırabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler