Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Avea Jet internet üyeliği nasıl iptal edilir? Uzun zamandan beri Avea jet internetini kullanmaktayım. Yaşamış olduğum bağlantı sorunlarından dolayı Avea jet internet üyeliğimi iptal etmek itiyorum fakat internet üyeliğimi nasıl iptal edeceğimi bilmiyorum. 2G internet çok yavaş ve sabit internete geçeceğim. Bu işlem hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz sizin gibi birçok kullanıcı 3g internet paketlerinin çok yavaş olmasından yakınmakta. Yazımızın devamında Avea jet internet üyeliğini nasıl iptal edebileceğiniz hususunda bilgilere ulaşabilirsiniz.

Öncelikle şunu bilin 12 aylık sözleşmeye imza attıysanız bu 12 aylık süre bitmeden Avea jet internetinizi iptal ederseniz önceden tabi olduğunuz indirimlerin ödemesini de yapmanız gerekiyor. Buna rağmen Avea 3g internet paketinizi iptal etmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayın ya da en yakın Avea bayisine giderek jet internet üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Avea Jet Mobil Modem’de dns ayarları – 3G DNS Ayarı

AVEA Gizli Numaraya Kapatma | AVEA Özel Numaraya Kapatma

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap, Teknoloji

2 Yorum Yapılmış.

  1. edmundo diyor ki:

    ben de nerden bulaştıysam avea musallatına, 1 hafta oldu iğrenc derecede yavaş. lanet olsun ya

  2. A.Y. diyor ki:

    3G dediği hizmeti 2G olarak veriyorsa yani taahhüt ettiği bağlantıyı karşılayamıyorsa iptal etme durumundaki farkın alınması bence hiç adil değil. ”ben satayımda ne koparsam kardır” mantığıyla birebir örtüşüyor.
    dava açılırsa bu haksız bedeller ödenmeyebilir,bir bilene danışmak gerek.

19 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc