Sponsorlu Bağlantılar

Avea her yöne konuşma paketleri konulu makalemize hoş geldiniz. Avea kullanıcıysanız ve her yöne ucuz tarifelerle konuşmak istiyorsanız Avea ailesinin kullanıcılarına sunmuş olduğu her yöne konuşma paketleri bulunmaktadır. Bu yazı dizimizde faydalanabileceğiniz Avea paketleri hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. Yazımızın devamından Avea her yöne konuşma paketleri ve abonelik işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Avea Her Yöne Konuşma Paketleri

Faturalı Hatlar İçin Avea Her Yöne Konuşma Paketleri

Aylık 180 dakika konuşma paketi: Yurt içi her yönle 180 dakika boyunca rahat rahat konuşmak sadece 15 TL. Her Yöne Konuşma Paketine kayıt olmak için 180 yazıp 6060’a gönderin, KDV, ÖİV dahil 15 TL’ye 30 gün boyunca yurt içi her yönle konuşun.

Avea konuşma paketleriAvea Faturasız Hat Her Yöne Konuşma Paketleri

Günlük Her Yöne Paketi: Kafanız da cebiniz de rahat olsun, artık günlük her yöne tüm konuşma ihtiyacınızı kolayca karşılayabileceksiniz. Günlük Her Yöne 60 dakika paketini sadece 2 TL’ye almak için hemen HERYONE yazıp 2460’a mesaj gönderin, gün boyu rahatça konuşun!

Haftalık Her Yöne Paketi: Sadece 9 TL’ye 7 gün boyunca yurt içi her yöne tam 100 dakika konuşun. Pakete kayıt olmak için hemen HERYONE 100 yazıp 2101’e gönderin.

Avea kullanıcısıysanız faturalı hat ya da faturasız hatlar için kampanya dahilinde sunulmuş olan her yöne konuşma paketlerinden birisini seçip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

11 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler