Sponsorlu Bağlantılar

AVEA cep telefonu kampanyaları konulu makalemize hoş geldiniz. Aveanın vermiş olduğu cep telefonu modellerini siz değerli takipçilerimiz için araştırdık. AVEA şirketinin yapmış olduğu kampanyalar sayesinde son model cep telefonlara taksitle sahip olabilirsiniz. Yazımızın devamında kampanya kapsamında yer alan cep telefonu modelleri yer almaktadır. Kendinize uygun cep telefonu modellerini çok ucuz fiyatlara alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Aveanın verdiği telefonlar nelermiş bir göz atalım.

AVEA Cep Telefonu Kampanyaları, Aveanın Verdiği Telefonlar

AVEA Nokia C3-00 Kampanyası: Nokia C3-00 faturasız Avea müşterilerine özel olarak sunulan cep telefonu kampanyalarından birisidir. Anlaşmalı bankalarla yapılacak alışverişlerde ayda 28.50 TL ödeyerek 12 ay taksitle Nokia C3-00 marka cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Nokia C3-00 telefonunuzda bulunan geniş ekran özellikle internette rahatlıkla dolaşabilmeniz için tasarlanmış. Tercihiniz Nokia C3-00 olacaksa şimdiden iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Nokia C3-00

AVEA Nokia 808 Kampanyası: Devrim yaratan 41 mp pureview teknolojisine sahip, az ışıklı ortamlarda çekim yapabilen ve üstün ses kalitesi ile Full HD video çekebilen yeni Nokia 808 Pureview şimdi Türkiye’de ilk kez Avea’da. Nokia 808 her ay her yöne 1000 Dk ses, 1000 SMS ve 2GB interneti ile ayda 120TL, interneti paketi seçenekleri ile birlikte ayda 76 TL’den başlayan taksitlerle.

Nokia 808

Bu iki telefondan birisine çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Nokia 808 son teknolojiyle donatılmış Aveanın verdiği telefonlar listesindeki en iyi cep telefonudur.

sponsorlu bağlantılar

15 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler