Sponsorlu Bağlantılar

Avea bal kampanyası, birçok Avea paketine oranla daha fazla hizmeti bünyesinde barındırdığından dolayı Avea kullanıcıları en çok bu paketi tercih etmektedir. Avea Bal kampanyası nasıl yapılır ve Avea bal pakete nasıl geçilir konusu Avea kullanıcıları tarafından merak edildiğinden dolayı bu yazı dizimizde bu soruların yanıtlarını arayıp sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

20 TL’ye her yöne 250 dakika + her yöne 250 SMS + 250 MB İnternet, 30 TL’ye her yöne 500 dakika + her yöne 500 SMS + 500 MB İnternet sunan pakettir.

Bal 250 Paketi için 250 yazıp, Bal 500 Paketi için ise 500 yazıp 2070′e ücretsiz kısa mesaj göndererek paketi satın alabilirsiniz. SMS ile kayıt olunan paketler tanımlandıktan sonraki 30 gün sonunda hattınızda TL olması durumda otomatik olarak yenilenecektir.

İlgili paketin aktif edilmesinden bu yana çok sayıda yeni paket çıkarılmış olmasına rağmen Bal kampanyası halen büyük ilgi görmektedir. Zaman zaman paket üzerinde güncellemeler yapılsa da kullanıcılar bir şey kaybetmeyip yeni şeyler kazanmaktadır. Yani yapılan güncellemeler paketten bir şeyleri çıkarmak için değil, mevcut pakete yeni yeni şeyler eklemek içindir. Bu nedenden dolayı bizlere sunmuş oldukları hizmet için Avea yetkililerine teşekkür ederiz.
aveaÇok konuşmayı seven ancak gelen faturalardan bunalan bir kişiyseniz Avea ailesine dahil olarak kaliteli ve ucuza konuşmanın keyfini sürebilirsiniz. Avea baş paket seçeneklerinin tamamına avea.com.tr bağlantısı üzerinden ulaşmanız mümkün.

sponsorlu bağlantılar

14 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler