Sponsorlu Bağlantılar

Avea internet paketi nasıl yapılır sorusunu soran kişilerin büyük bölümü sordukları soru içerisinde 5TL değerindeki paketi nasıl yapacaklarını dile getirmektedir. Avea facebook paketi nasıl yapılır ve Avea twitter internet paketi nasıl yapılır soruları aslında 5TL değerinde olan paket için sorulan bir sorudur. 5 TL değerinde olan bu internet paketinin MB bakımından sınırlı olduğunu bilmenizi isteriz. Alacağınız bu paket haftalık bir paket olup haftalık 100 MB ile sınırlıdır. Yani ilgili paketi 1 ay kullanmak istemeniz durumunda 20 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Verdiğiniz 20 TL karşılığında da toplamda 400 MB internet kullanmış olursunuz. Eğer aşırı derecede video izlemiyorsanız ve resimleri gezmiyorsanız bu paket size yetebilir. Ancak belirtmiş olduklarımızı yoğun bir şekilde yapıyorsanız ilgili paket size yetmeyecektir.

Avea en ucuz internet paketleri arasında yer alan bu paket kullanıcıların en çok kullanmayı tercih etmiş olduğu paketlerden birisidir. Sizlerde bu paketi kullanmak istiyorsanız gelin Avea 5 TL internet paketi nasıl yapılır birlikte öğrenelim.
Avea 5 TL internet paketiHaftada sadece 5 TL ödeme yaparak bu internet paketine sahip olabilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne HAFTA yazıp 5555′e gönderin. Bu internet paketini 1 haftalık zaman diliminde kullanmanız gerekmektedir.

Yukarıda anlatmış olduklarımızı yapmanız durumunda tarafınıza bilgilendirme mesajı gelecektir. Gelen bu bilgilendirme mesajı sonrasında ilgili internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler