Sponsorlu Bağlantılar

Asteğmenler Türk Silahlı Kuvvetlerinin en önemli askeri birimlerindendir. Birçok takipçimiz 2015 Asteğmen maaşları hakkında bilgi istediği için bu yazı dizimizde sizlere 2015 Asteğmenler ne kadar maaş alıyor konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Asteğmenler üniversite mezunu olup uzun dönem olarak askerlik yapanlara verilen isimdir. Birçok üniversite mezunu askerlik dönüşünde iş kurabilmek için Asteğmen olarak askerlik yapmak istemektedir. Gelin Asteğmen olarak askerlik yaparsanız ne kadar maaş alacağınızı birlikte öğrenelim.

2015 Asteğmen Maaşları

Asteğmen olarak askerliğini yapan askerler bulundukları şehre göre maaş almaktadır. Doğu illerinin herhangi birinde askerlik yapan bir Asteğmen batıda askerlik yapan bir Asteğmene göre ortalama 500-800 TL arasında maaş almaktadır.

Günümüzde Asteğmen olarak askerlik yapanlara minimum 1600-1800 TL arasında maaş verilmektedir. Doğuda bu rakamlar 2500 TL gibi rakamlara ulaşmaktadır.
Asteğmen MaaşlarıAsteğmenler maaşlarını sadece usta birliklerinde alırlar. Acemi birliğinde iken maaş ödenmesi söz konusu değildir. Ancak acemi birliğin bitiminde yol ücreti adı altında belirli bir meblağa verilmektedir.

2015 Asteğmen maaşları ve 2015Asteğmenler ne kadar maaş alıyor hususunda aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler