Sponsorlu Bağlantılar

Aslantepe stadı en büyük seyirci kapasitesine sahip olan statlardan birisidir. Ülkemizin en gözde takımlarından birisi olan Galatasaray’ın stadı olan Aslantepe stadı futbol severleri beklemektedir. Daha önceden hiç Aslantepe stadına gitmemiş olan kişiler metro hattı ile stada nasıl gidebileceklerini merak ettiklerinden dolayı sizlere Aslantepe stadına nasıl gidilir konusunda bilgi vereceğiz.

Aslantepe stadı faaliyete geçtikten sonra Taksim Levent Metro hattına toplamda altı tane daha durak eklendi. Eklenen duraklardan birisi olan Seyrantepe durağında inerek Aslantepe stadına basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Önemli maçlarda Metro hattının aşırı derecede dolu olmasından dolayı stada ulaşma konusunda aşırı derecede zorluk çekebilirsiniz. Özellikle derbi maçlara gideceğiniz zaman Metro hattını tercih etmek yerine şahsi araçlarınızı tercih etmenizde fayda var.

Aslantepe Stadının Önemli Merkezlere Uzaklıkları

4.Levent: 4 dakika
Taksim: 16 dakika
Şişhane: 19 dakika
Yenikapı: 24 dakika
Otogara: 42 dakika
Havalimanı: 55 dakika
Olimpiyat Stadı: 65 dakika
Üsküdar: 36 dakika
Kadıköy: 42 dakika
Kartal: 71 dakika

Seyrantepe stadına aracı ile ilk defa gidecek olan kişiler kesinlikle navigasyon sistemlerinden yararlanmalıdır. Navigasyon cihazınız yoksa yola çıkmadan güzergâhınızı öğrenmek için Google Maps sisteminden yararlanabilirsiniz. Google Maps sistemine google.com/maps bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler